Vaijna yalamak nasil bir duygu tadi kokusu nasil arkadaslar :Dd?

Soru acik bu detaylar beni oldurecek sacmalayim bari hahahahah

0|1
341

En İyi Erkek Görüşü

• ben tutkunuyum. tadı kekre bir tadı vardır. dili burkar. çünkü oplin sıvısında asit içeriği vardır. kokusu ise kendine has buruk bir kokusu vardır. hımmmmmmm.

yahu gece gece canımı çektirdin

0|2
    0|0
    • yahu geliyorum gdiyorum soruna takılıyorum. kaldır şu soruyu. içim gitti be

En İyi Kız Görüşü

• Ahaha hep merak etmişimdir :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Kokusu cok seksi tahrik edici bence yaaa hemde cokkk

1|1
    0|0
  • Hafif tuzlu ve ekşi.. Ama çok kolayı var, mast esnasında iyice ıslandığında parmağını yala ;)

1|0
    0|0
  • çok güzel bişey

1|0
    0|0
  • Tuzlu ve çiğ kalamar gibi.

1|1
    0|0
  • Tadı kızdan kıza değişir ama hafif kekremsi peynir gibi yani tadı köti aslında biz sizin zevk aldığınızı gördüğümüz için yaoışıyoruz oraya ben öpüp çekiyorum öyle acayip kız zevk alıyo

0|0
    1|0
    • ya o vajinanın doğal kokusu istediği kadar temiz olsun geçmezz

• Çoğu kişisel kokudur ama temizliği önemli ben her türlü girerim yalarım ama bazı kızların vanilya gibi çok güzel kokuyor

• Pek tad alinmiyor ama partnerinin yasadigi zevki hissetmen duydugun sesler daha da ateslendiriyor dilini :)

0|0
    0|0
  • cölde susamısken su bulup icmek gibi bisey :D :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bunu yapmayi cok istiyorum cok istekliyim sen biliyormusjn tadi kokusu nasil denesem hosuma gidermi?

0|0
    0|0
    • nerden biliyim kendiminkini yalayabiliyo muyum :d

• berbat

0|1
    0|1
  • Yalatmadıysan alsa bilemezsin :P

0|0
    0|0
  • valla inan hiç yalamadım. o yüzden bilemiyorum. Fena olmasa gerek. çilekli yoğurt döküp yalayacaksın.

0|0
    0|0
  • Güzel gayet.

0|0
    0|0
  • yalamak çok güzel kadını bir nevi ayar yaparsın , ben yalarım seni istiyorum diyene kadar, temiz olmalı bakımlı olmalı

0|0
    0|0
  • vajına yalamak temızse ve sulanıyorsa harıka. karsı tarafa verdıgı haz benı azdırır. ama koku olursada bı okadar ıtıcı. temız ve ıslak vajına her zaman favormdır. ama 69 olursa tadından yenmez

0|0
    0|0
    • vajina ister istemez kokar yani istediğin kadar bakımlı ol onun has kokusudur o ağır.

• Eski ilk sevgilimde oyle koku falan yoktu. Tertemiz oluncada emesim geliyordu. Ancak daha sonra ki bir kac sevgilide durum degisti. Agdayla mi aliyorsun

• Oral tutkunu biri olarak, bayılıyorum diyebilirim :)

0|0
    0|0
  • Vedat milora sor gurme olan o 😊

1|0
    0|0
  • Ilerde bakariz

0|0
    0|1
  • Bilemem hic yapmadim

0|0
    0|0
  • Biz ne bilek abla tadimcimiyiz biz :D