Sarkık/büyük vajina iç dudaklari size itici geliyor mu, erkekler icin sorun olur mu?

Gizli Üye
Boyle buralarda bu tarz sorular sormak bana gore degil ama kafama cok fena takmaya basladim bu durumu.

20 yasindayim. Vajinamim ic dudaklari fazla buyuk ve sarkik. 14 yasimdan beri bunun farkindayim ama pek takmazdim. şu an 4 yildir sevgilim var birbirimizin ilkiyiz. Okullarimiz bittikten sonra yank iki yil sonra sozlenmeyi dusunuyoruz. Bende artik ne bileyim dusunmeye basladim biseyleri. Ister istemez dusunuyo insan. Vajinami takmaya basladim cok fena. Cok itici duruyo:(((( evlendigimizde gorecek diye simdiden gerilmeye basladim utaniyorum cok kotu. Tiksinecek itici bulacak bu ne diye korkuyorum cok.

Ic dudak estetigi varmis, onu dusunmeye basladim ma emin degilim. Erkekler bunu sorun yapiyomuki?

Soldaki gibi hatta belki daha buyuktur oturupta aynanin karsisinda iyice bakmadim yani:((
Sarkık/büyük vajina iç dudaklari size itici geliyor mu, erkekler icin sorun olur mu ?

Sarkık/büyük vajina iç dudaklari size itici geliyor mu, erkekler icin sorun olur mu?