Kardeşimin (17y) vibratörünü gördüm?

kardeşim telefonumu saklamıştı onun odasına girip aramaya başladım ve vibratörünü gördüm. kız daha 17 yaşında bildiğim kadarıyla erkek arkadaşı da yok. ne yapacağımı şaşırdım :( konuşayım da nasıl başlayayım?

0|0
652

En İyi Erkek Görüşü

• Telefon olmasin o buldugun. Sonucta telefonda titriyor

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bırak kendini tatmin etsin

2|2
    1|3

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 51

• Ne değişecek artık? Surtunuyordur belki sadece. Ablalik böyle zamanda mi aklınıza geliyor sadece yoksa her ihtiyacı olduğunda yanında misin..

1|0
    0|0
  • Dostum kesinlikle konusmalisin koy aleti ortaya bu ne de kiz bagir cagir azarla napmaya calsiiyon sen de sov say bunu yap guzelce konusursan o bu yaptigini normal bisi sanar devam eder tatmin olamayinda bir erkekle dener bunu anliyormusun? Onunla sert konus sen nesinde ne saniyon kendini bu aleti kullancak kadar de bunu kim kullaniyor biliyonmu de falam biraz azarla yapmaz bir daha

0|1
    1|2
  • İnanmak güç açıkcasın

0|0
    0|0
  • Vibratöre başladıysa çoktan cinsel yaşama adım atmış olabilir.

0|1
    0|0
  • Beraber kullanalım de

0|0
    0|0
  • Öncelikli buna karışmaya hakkın yok sadece arkdaşca konuşup bunların doğal şeyler olduğunu ancak dikkatli olması gerektiğini söyleyebilirsin.
    Ayrıca onun özelini bu denli karıştırman hoş değil.

0|0
    0|0
  • Demekki bir ilişki yaşamışki o zevki almış ve tecrübesi var o erkeklerle birlikte olucagına o yola baş vurması daha iyi bence söylerseniz utanabilir

1|0
    0|0
  • Direk söyle

0|0
    0|0
  • Konuşma rahat bırak.

0|0
    0|0
  • Daha ben vibratör almadım sana ne oluyo zilli? Diyebilirsin mesela

0|2
    0|0
  • Bence utandırma boşuna.

1|0
    0|0
  • Agzini bile acma onun ozel hayati bu cok rencide olabilir.

0|0
    0|1
  • Yok artık. Bu yaşta... Daha fazla geç olmadan konuş ama tersleme sakın. Sonuç daha kötü olur.

0|1
    0|0
  • Vibratöre geçmiş bile, erkek arkadaşı yoksa haberin olmadan çoktan ilişkiye girmiş demektir. Erkeklerle iş göreceğine bu saatten sonra vibratör ile görsün daha iyi.

0|0
    0|0
  • Vibratör varsa demek ki 16 veya bu yaşında bekaret gitms.

0|0
    0|0
  • Bu arkadaş #D şaşırdım

0|0
    0|0
  • Normal üstüne fazla gitme

0|0
    0|0
  • vibratör mü?
    yok artık :D
    vibratör nasıl bişey biliyorsun değil mi :P

0|0
    0|0
  • o yaşta vibratörü almaya ve saklamaya iyi cesaret etmiş ve bencede git konuş güzelce gerçi bu konuda ne denir ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 5

• Onu al onun gtüne sok

0|0
    0|0
  • Masallah nasil satmislar ona ki

0|0
    0|0
  • Oha yok daha neler kardeşin ufak üstelik

0|0
    0|0
  • Önce ona kızmayacagini açık olması gerektigini anlat. Yavaş yavaş çöz buzları

0|0
    0|0
  • Ne konuşcan ya onun özel bir eşyası o ve mahremi bir durum bence karışmamalısın.. Kaşar olsa bundan daha çok üzülürsün.

1|2
    0|1
    • reşit olmadığı için özel eşyası durumu bence pek doğru değil.

• @jaokhan ya geç o reşit meşit dalgasını kim takar reşiti, insanların mast yapma p*rno izleme yaşı 11 12 ye düşmüş neyden bahsediyorsun sen. Sosyal yaşamla kanunlar örtüşmez yasalar fantazilerde geçerli değil gülerler adama..

Yükleniyor... ;