Buscopan plus adeti keser mi?

Yumurtalıklarımda hiç bir problem yok düzenli doktor kontrollerimi oluyorum evliyim. Ama adet dönemim aşırı ağrılı geçiyor. Bu gün adetimin ilk günü ağrım 6 saat sürdü en son ağrıdan bayıldım. Buscopan içtim geçmeyince tekrar içtim 15 dk sonra ağrıdan kustum ve tekrar hap aldım toplamda 3 tane buscopan içmiş oldum imkanim olmadığı için hastaneye gidemedim. Ağrım yinede geçmedi. En son ben kendimden geçmişim ayıldığımda ağrım kesilmişti. Doktora gittiğimde her hangi bir problem olmadığını söylüyor. Şimdi merak ettiğim adetim kesilir mi bu ağrılar için oneriniz var mı?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Buscopan bobrek ve idrar yolu ağrıları icin kullanılan bir ağrı kesici oldugu icin pek etkisi olmaz. Majezik kullanabilirsin ama. Bitkisel olarak da papatya yasemin ya da melissa cayi seni rahatlacaktir hatta anason cayi bile icebilirsin.

Agrinin adet ağrısı olduğuna eminmisin? Buscopan kullandigina göre böbrek ya da idrar yolu ile ilgili birsey de olabilir. Tam olarak nerde agri?

0|0
    0|0
    • Adet ağrısı. Yumurtalıkların ağrıyor. Doktor verdi buscopan plus adet ağrısı icin de kullanılıyor. Ben yıllardır kullanıyorum. Tek korktuğum 3 tane ictigim için kesmesiydi ama kesmedi şu an iyiyim

• Iyi olmana sevindim. Geçmiş olsun

En İyi Kız Görüşü

• kesilebilir adetliyken bilmediğin ilaçları içme doktorlar sürekli majezik verirler adet ağrısına uygundur adet ağrısı rahim dar olduğu için yumurtayı atarken zorlanır kasılır o yüzden ağrır

0|0
    0|0
    • Buscopani doktor verdi zaten. Ben 3 tane içtiğim için kesilir diye korktum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kesmemesi lazım.

0|0
    0|0
  • bence vücudundaki düzensizliği tetikleyen şeyi bulmak lazım..
    quatr filan var mı sende?
    endoktrine bir git istersen...

0|0
    0|0
    • Hic bilmiyorum ki belirtileri nedir acaba

• kalp çarpıntısı, gözlerin şişmesi, titreme, ishal, mide bulantısı, kusma, terleme bulunmaktadır.
      baş dönmesi, öksürük ve yutkunma güçlüğü...
      aşırı büyüyen tiriod bezi yutkunmayı güçleştirebilir ve öksürüğe neden olabilir. Bazı hastalarda guatr günlük hayatı etkilemez ve tiroid bezindeki şişlik dışardan bakıldığında fark edilmez.
      aslına bakarsan sebepsiz yere sinirleniyorsan sebebi kesinlikle quatr dır..

• Evet keser

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayaklarını ve belini sıcak tut sadece günde bikez alma sartıyla mazejik agrı kesci alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;