Kızlığım gitti mi yemin ederim psşkolojik travma içindeyim ya?

Gizli Üye
Ya geçen ustumde kıyafetler varken yastığın ucuyla mastürbasyon yapıyordum klitorist bolgeme. Ama aşağılara hiç inmedim. Klitoriste yaptım. Sonra tuvalete gittiğimde azıcık pembemsi bir kan vardı. Peçiteyle sildim hatta kan man birdaha hiç gelmedi. Regl falanda değildim. Zaten sonraki günler klitoristim ağrıyordu biraz geçti sonra ama o günden sonra mast. Yapmadım yapmicamda.. Ya kızlığın gitti mi ağlamaktan harap oldum ya?
Kızlığım gitti mi yemin ederim psşkolojik travma içindeyim ya?