Kapat

G Noktasından boşalamayanlara müjde gibi resimli haber?


G Noktası Nedir? – G Noktası Aşısı
Kadınlarda, klitoris kadar uyarıma açık ve hassas olan ve vajina ön duvarında yer alan bölge, G noktası olarak ifade edilmektedir. Bu yöntemi ilk olarak 1950 yılında Dr. Ernest Grafenberf bulup uygulamıştır. Adını, Alman doktor Ernest Grafenberf’in soyadından alan bu nokta, vajina ön kısmında ve klitorisin yaklaşık olarak 5 cm gerisinde yer almaktadır. Erkeklerde prostat bezine karşılık gelen skene bezleri, kadınlarda yoğun bir şekilde bulunur.
G noktası aşısı (G Shot) nedir?
Lif ve kemik karışımından meydana gelen ve G shot ya da G noktası aşısı adı verilen bu madde, G noktasına enjekte edilmek sureti ile bu bölgenin büyütülmesini sağlayarak bu bölgeyi hassaslaştırmakta ve böylece kadının orgazm olmasını sağlayarak bu anlamda memnuniyetini artırmaktadır. İlk olarak İngitere’de denenmiş olan bu yöntem, ülkemizde çok az sayıda klinikte yer almakta ve uygulanmaktadır. Uygulama öncesinde bireye genel ya da lokal anestezi uygulanır ve enjekte edilen madde yaklaşık 6 ay boyunca bu bölgede kalır. Daha sonra kendi kendine emilerek kaybolur.
G noktasının hassas ve algıyı üst boyutlarda yaşaması için uygulanan bu aşı, kliniklerde uzman hekimler tarafından işleme alınmaktadır. G noktasını bulma konusunda çoğu zaman sıkıntı yaşansa da, uzmanlar gerekli kendi bilgi birikimleri gerekse de hastadan destek alarak aşıyı sorunsuz bir şekilde uygulamaktadır. Bunun yanında G noktası aşısı fiyatı ortalama 1500 dolar civarlarında karşımıza çıkar. Kliniğe göre fiyat farklılıkları görülebileceği içi aşı fiyatının 1200 – 1900 dolar aralığında bir fiyata sahip olduğunu söylemek mümkündür.
G Noktasından boşalamayanlara müjde gibi resimli haber ?

Güncellemeler:
bu ameliyata ihtiyaç duyan kaç kişi vardır?

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

  • Bence herkes yaptırmalı kadınların bu buz dolabı halinden nefret ediyorum 1000\1 i istekli sadece yaa kimi elinle orgazm oluyo kiminide sabaaha kadar becer tık yok

    0|1
    0|0
Loading...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Loading...

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...