Bakire olduğunuza inandırabilir misiniz?

Düşününki evlenmeden önce bir birliktelik yaşadınız ve bekaretiniz eskaza kaybettiniz(nasıl oluyorsa:) Gerdek gecesi sizin kız olduğunuzu zanneden kocanızla yatağa girdiniz defalarca seviştiniz ama kan falan gelmedi haliyle, nasıl davranır yahut nasıl inandırmaya çalışırsınız?

0|0
135

En İyi Kız Görüşü

• bunu bile bile evlenen kızın amk üzgünüm yani.

başıma gelmedi allaha şükür bekaretimi Ilk gecemde verdim kocama. Ama böyle bi durum olsaydı olmaz ama maksat soruyu cevaplamak olsaydı ben kocamla yatağa giremezdm evlilik durumundan önce anlatırdım herşeyi bilmeli. Kabul ederse eder etmezse etmez yada hiç söylemedim defalarca yaptık kan gelmedi. Çok normal bi durum bekareti bozulupda kan gelmeyen kızlarda var. Bir şekilde bu duruma inandırırdm. Yada Ilk Gecemden onu fena sarhoş edip bayılttktan sonra kendimden enjektörle çektiğm kani yatağa bulaştırırdm. Bu arada kan olayını Önceden ayarlamış olurdum sabah uyanıncada değiştirmez kocami öper harika bi geceydi derim ahaha :( çok kötüyüm demi. Hayal gücüm çok geniş.

1|4
    1|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Hz Ömer demis ki "kotu bir isin en gizli sahiti vicdanimizdir" dolayisiyla sen inandirmayi basarabilirsen bile vicdanin seni omur boyu rahat birakmaz, kaldi ki ALLAH gostermesin boyle bir durumda kul hakkina bile girmis oluruz, ne olursa olsun evlenmeden anlatmak lazim kul hakki hiç birseye benzemez cunku, ama RABB'im oyle bir duruma dusurmesin bizleri ve insaALLAH evlenene kadar bekaretimizi kimseye vermeyiz..

1|9
    0|1
    • Böyle bir yoruma ve bakış açısına da ihtiyacımız vardı. Teşekkürler. Ama biz işin biraaz daha gırgırındayız. Güzel tavsiyen için canı gönülden teşekkürler.

• +1 çok haklısınz

• Super agzina saglik

• öncelikle öyle birşey yaşamışsam zaten evleneceğim adamın bundan haberi olur. kabul edecekse öyle kabul etmeli. hiçbir ilişki hiçbir evlilik yalanlar üzerine kurulmamalı

0|4
    0|0
  • bana inanmayacak veya güvenmeyecek bir kişi ile evlenmem, öyle bir olay olursa da belgelerle kanıtlarım, boşa laf konuşmam...herşey yazılı belgeli olacak..

1|3
    0|3
  • ben onceden konusmayı dusunuyorm ben kendımden suphelıyım hemen tepkı wermeyın.cunku kucuken cok dustum cok yaramzdm bısıklete cok bındım belkı o zamanlar kanamıstır bılmedıgım ıcın cıddı almamasımdır.ya da zarım esnektır bunları once konuscm.ama ALLA a sukur dıger turlu emınm

0|5
    0|2
  • Hal ve hareketlerinden anlarsın .

0|2
    0|0
  • Inandırmaya çalışmam evlenmeden önce söylerim istemiyorsa doğru kişi değildir zaten.Zara göre evleniyorsa hiç evlenmesin.

1|2
    0|4
  • Öyle bir durum olsa vicdanım rahat etmez gerçekleri söylerim başından. kabul ederse sorun yok etmezse bende yoluma bakarım. eğer karşımdaki bakir ise tabikide. bakir değil ise muhakkak kabul etmek zorunda seviyosak. kendisi bakir olmayıpta bakire kız isteme hakkı yok çünkü

1|1
    0|1
    • Erkek bakirim dedikten sonra bakirdir, aksi ispat edilemez:)

• haksızlık ama ya :( erkeğin bakir olup olmadığını nasıl anlıyacağız :( tabi vicdanı el veriyorsa yalan söyler öteki dünyayı düşünsün

• Diktirenler de düşünsün öbür dünyayı :)

• Kız ve kadın... Bırakın mahalle ağzını.

0|1
    1|5
  • Asla kandırmaya teşebbüs etmezdim.Sonuçta karşıma çıkardı bu hep.Eşimi kandırsamda vicdanımdan kurtulamazdım. Allaha şükür ki eşim işlkimdi. O dese bile kan gelmedi ama olabilir sana inanıyorum.Gerçeği söylerdim. Ama o noktaya kadar beklemezdim gerçi. Düğünden önce anlatırdım.

0|1
    0|0
  • niye inandırmaya çalışayım ki? ben bekaretten ibaret bir varlık değilim neticede.

1|0
    1|4
  • diktir kurtul bacım ınandırmak ıstıosan :D

1|0
    1|8
    • Bak bu bir çözüm olabilir kabul ediyorum. Ama tecrübeni de belli etmeyecen masum takılmak lazım:)

• bak canım ık ıturlu dikimö var bır kalıcı ıkı gecıcı 2 3 gunlk kalıcı olanınada flep yontemı dıolar bı arastr ıstersen

• ruhun temızlıgıyle zarıda aynı kefeyı koyacak kadar gerı bı zıhnıyettesn ya artk yorm yapma bnce yazdklarma

• teknojoji gelişti inandırmak isteyen her türlü inandırır bu da size kapak

1|0
    0|5
    • çokta bi kapak olmadı :D

• bişey olmaz boşycak değil ya

• Türk erkekleri gururu incindiğinde neler yapabileceğini hala anlayamayanlar var ne acı ? 3. sayfa haberlerine bakmak lazım bugun hangi kadın ölmüş hangi sebepten. tabii medyanın bize lanse ettiği başka altında yatanlar sebepler çok daha başka.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunlar şeytana pabucu ters giydirirler yeterki istesinler vicdanlarına kalmış ama ben bir erkek olarak bunu bana söylerse tamam anlarım fakat kendim öğrenirsem kötü olur işte

0|0
    0|0
  • yalancının mumu yassıya kadar yanar derler ya yalan aatan ancak kendini kandırır :):)

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar söylememişse güven bitmiştir..başından söylese..

0|0
    0|0
  • illa kan gelecek diye bişey yok, bilimsel açıklamasını yap, doğuştan olmayanlar bile var de, ilişkiyle yırtılmayıp doğumda yırtılan zarlar var de, bunlar geçrektir .

0|1
    0|0
    • vay biliyorum diyorsun yani:) soruyu tekrar okursun bilgi düzeyinde bir soru olmadığını anlarsın:)

• he benim başıma geldi öyle bir şey. başta söylemişti kazayla falan diye aşıktım ne bıleyım inandım. kim kimin altına yatıyor kazayla pardon ? sonradan gerçekler çıkınca 2 seneme acıdım verdim yolunu yoluna taktım sepeti koluna sepetledim . şimdi çok iyiyim mesela kafam rahat gece yatarken düşünecek bir şeyim yok canımı yakan bir şey yok hayat güzel yani .

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;