Kızlar, lütfen kızlar soruyor comdaki bütün kızlar bu soruyu es geçmeyın nolur yardımcı olun?

Gizli Üye
Kızlar napıcağımı şaşırdım hayır sapıkça Şeyler bile düşünmediğim halde cinsel organımda orgazm hissi oluşuyo naparsam yapıyım gecmıyo böyle gıdıklanma falanda oluyo sonra boşalıyorum sürekli günde her gün 4 kez duş Alıp gusül alıyorum yazık günah namaz kılarken bile pis görüyorm kendimi doktora gitsem utanıyorum hangi doktora gitmeliyim ve sizce bu rahatsızlık ne olabilir bel gevşekliği falan mı?
Kızlar, lütfen kızlar soruyor comdaki bütün kızlar bu soruyu es geçmeyın nolur yardımcı olun?