Kızlık zarı kan gelmeden de yırtılablir mi?

erkek arkadaşımın cinsel organının baş kısmı girdi sadece içeriye ne kadar içerde bu zar gitmiş midir sizce :(

0|0
419

En İyi Erkek Görüşü

• Kan gelmeden yırtılacağini sanmam sanırım seninki baya bi içerde yada elastik

1|0
    2|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• şimdi kimisi esnek filan demiş ama sakın don lastiği gibi de esnektir düşüncesine kapılıp bir daha ki ilişkinde çok ileri gidersiniz yırtılmamıştır sonra cart diye yırtılır aklında olsun 2'ci bir hata yapma bence ;)

2|0
    0|0
  • Kan gelmeyebilirde...

1|0
    1|0
  • bazı zarlar esnek olabiliyor yani kanamıyor yırtılmıyor kolay bir şekilde..

1|0
    0|0
  • Esnektir, yoksa ucu girmişse yırtılır ve kanardı. Esnek olduğu için birşey olmamıştır. Ve ya çok az kanayıp da fark etmediniz mi bilemedim.

Peki kanama olmadan, sizinki gibi bir durumda, girerken acı oldu mu? (acı zarın yırtılmasından mı vajinanın esnemesinden mi oluyo onu öğrenmeye çalışıyorum)

0|0
    0|0
    • hayır acı hiç duymadım kan çok az da olsa fark ederdim hiç gelmedi

• Demek ki acının kaynağı zarın yırtılması. Öyleyse senin zarın esnekmiş ve yırtılmamış.

• Penisin kafası tam girdiyse ve penisi çok küçük değilse bekaret zarında normal veya inceyse yırtılabilir. İnceyse kanama çok az olduğu için anlamayabilirsin.

0|0
    0|0
  • canım, Annen Seni Kadir Gecesi Doğurmuş :)) Bişeyin yok Dert etme..

1|0
    0|0
  • başını soktuysa bence birşey olmaz yoksa bi kan gelirdi en azından

1|0
    0|0
  • 2-5 cm arası degıskenlıg gosterır. ve kangelme zorunlulugu yoktur. kan rengı acık oldugundan bazen anlasılaamayabılrıde. ve zarın tamamı ılk giriste yok olmaz.

0|0
    0|0
  • Kadın olmuş olabilirsin ama bunu doktor kontrolünden bakıt pişmanmısın?

0|0
    1|0
  • kızlık zarı esnektir, ucunun girmesiyle yırtılmaz, yırtıldığında kan gelir ,

kan yoksa yırtılma olmamıştır

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnek olabilir ama sadece bas kısmıda zarı yırtmak için yetmemeyebilir

0|0
    0|0
  • bunu yapıyosan mutlaka yırtılacak.

0|0
    0|0
  • kan gelmeden yırtlıma imkanı yok

0|0
    0|0
  • kontrol ettirmende fayda var anlamadığım madem tamamen girmicek niye riske giriyorsunuzki

0|0
    0|0
  • başı girdiyse gitmiş olabilir.ama kan gelmediyse yırtılmamıştır.

0|0
    0|0
  • Bir kız arkadaşıma bende yaptım sadece kafasını soktum ve birşey olmadı sende korkma birşey olmaz

1|0
    0|0
  • baş kısmı girdiyse kesin gitmiştir

0|0
    0|0
  • Kan gelmeden yırtılmazda başını soktuysa yırtılması lazım. 1,5cm falan içeride. 2de düz olsun hadi. Yırtılmalıydı...

"İşte risk budur!" deyip tamamen sokun.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herkezizn kızlık zarından kan gelmez hatta bunu bazı erkekler bakire değil diye düşünür. boşulmuş olalrsnde olamayabilirsnde bilemem

1|3
    1|0
  • kimi kızların zarları esnektir ve kolay kolay yırtılmsaz ve bundan dolayı kanma olmaz bi dr git

0|1
    1|0
  • kan gelmedende yırtılır ama zar esnekmi kalınmı incemi ona bağlı yani yırtılmışta olablr

0|0
    0|0
  • esnekse gitmemiştir. ama bazen bozulduğu halde kan gelmeyenlerde var bazılarının zarı geride oluyor vs vs vs doktora görün.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;