Ne yapmalıyım? çok korkuyorum bunu nasıl aşabilirim?

Gizli Üye
Eski sevgilimle çok yakınlaştık ve cinsel anlamda birşeyler yaşadık hala bakireyim ama bunu söylemekten gurur duymuyorum çünkü çizgiyi baya bi aştık.

İlk aşkım falan derken çok güvendim ve o yüzden kendimi ona teslim ettim. Keşkelerle yaşamayı sevmiyorum unutmaya çalışıyorum yaşananları ama birtürlü gitmiyor kafamdan. Çocukluk olduğunu anladım ve ayrıldık 1,5 sene birlikteydik. şu an kendimi daha iyi hissediyorum psikolojik olarak. Çok ders aldım böyle bir hata asla yapmayacağım çok üzülüyorum. Ama ya o doğru kişi hayatıma girdiğinde ona ne söyleyeceğim ? çok utanıyorum.. Ve ya bakire değilsem hala? kendimi öyle biliyorum çünkü tam olarak cinsel ilişkiye girmedik ama ya değilsem?

Ne yapmalıyım..
Ne yapmalıyım? çok korkuyorum bunu nasıl aşabilirim?