Hamileyken sevismek?

Hamileyken cinsel ilişki yaşanabilir mi anal ya da vajinal zararları nedir?

0|0
534

En İyi Erkek Görüşü

• yaşanır tabi tadını cıkar. Ama anal yapıyorsan yapma bence. Herkesin özgür ifadesi ama en azından hamileyken yapma derim ben. onun dışında uygun pozisyonlarda herşey servet

1|0
    0|0
    • Uygun pozisyonlar neler?

• Çok tesekkur ederim

• rica ederim. Sadece kendini ve eşini ihmal etme. bir engel değil. Kolay gelsin mutlu doğum yapmanı dilerim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• doktor tarafından herhangi bir düşük tehlikesi bildirilmemişse normal seyrinde bir hamilelikse son güne kadar yaşanabilir. sadece pozisyonlara dikkat edin. en önemli nokta erkek karın bölgesine baskı yapmayacak.

0|0
    0|0
  • Yazıyı okuyunca nejat uygurun skeçlerinden biri aklıma geldi anne karnındaki halini anlatıyordu bazı zamanlar başı kel bir adam geliyordu yüzüme tükürüp tükürüp kaçıyordu diyordu :) gülmekten ölmüştüm ya

2|0
    0|0
  • Hanımefendi buna hekiminiz karar verir eğer hiç bir sorun yoksa 8. Aya kadar uygun pozisyonda hiç bir sorun. olmaz

1|0
    0|0
  • Yaşanabilir tabi ki. Anal her zaman zararlı zaten. Uygun pozisyonlarda karna baskı uygulamadan seks yapılabilir. Hamile misin şu an?

0|1
    0|0
    • Evet

• doktor onay verdiği sürece kanama riski filan yoksa uygun pozisyonlarda yapabilirsin. İstekli misin peki?

• Bunlari 2015 Turkiyesnde bir soran bir de gokhan kalmis bilmeyen :))

• Hamile iken seks yapılmaz diye bir durum yok , Sadece daha dikkatli olunması gerekir. Çocugun zarar görmemesi için

1|0
    0|0
  • 7. aya kadar ilişki kurabilirsin son ilerleyen aylarda partner, in sert , hızlı hareket yapmasın ilişki esnasında karnından dolayı her pozisyon, u yapamazsınız zaten senin üstte olduğun pozisyon veya uygun başka pozisyonlar anal ilişki kurmam tavsiyede etmem.

0|0
    0|0
  • Gebeliğin son haftalarına kadar aşırı zorlamadıkça vajinal olarak hiçbir sıkıntı olmaz hatta vajinaya masaj gibi gir çık yaptığı için doğumda faydası olacağı söyleniyor. Anal hakkında ise bilgim yok fakat sorun olacağını sanmam

0|0
    0|0
  • yapılamaz çünkü vajinal olarak erken doğum sakıncası var anal olarakta yaparsanız bir süre sonra kalça kaslarınız gevşer ve ileride idrar kaçırma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Anal yapmayın. Doğum anına kadar ilişki yaşanır. Doğumdan hemen önce seks yaparsanız içindeki spermler doğumu kolaylaştırır.

0|0
    0|0
    • Hemen önce? Bir kac saat önce gibi mi

• Karar vermedik :)

• Benim oğlumun adı Can, yeğenimin adı Yalın. Kızımın adı Ceren yeğenimin adı Beril.:))

• anal yapmamalısın gelecekte sıkıntı çekeceksin ama

hamileyken 7. ayın başına kadr cinsel ilişki yaşayabilirsiniz üzerine abanmayacak sende sırt üstü yatacaksın ya da üstünde olacaksın

0|0
    0|0
  • tabiki yaşanır, ama sen yine de nolur nolmaz diye doktoruna danış, isteğe bağlı olarak anal da yaşanır, ki bunu doktora sormana gerek yok :-)), Şahsen ben sormazdım

0|0
    0|0
  • Erkeklere bak ya hepsi hamileyken sevişmiş sanki ne çok biliyolar.

2|0
    0|0
  • normal yap zorlanma

0|0
    0|0
  • Anal yapın xdd

0|0
    0|0
  • Karım hamile olsa uzak dururum cinsellikten
    i

0|0
    0|0
  • sıkıntı çıkmaz ama anal yapmayın her türlü zararlı anal zaten yiyişin yiyişin :))

0|0
    0|0
  • Yaşanabilir ama sıkıntı anal zaten hem zararlı hemde günah

0|0
    0|0
    • Günahı beni kesmez ama zararlı doğrudur

• Önemli olan gunahı 5 dklık zevk için oteki tarafı yakmanın neresi karlı hem zararlı diyorsun aman ya banane ne diim

• Dr a sor bunu baskan

1|0
    0|0
  • vajinal yaşanmaz, analda bilmiyorum zarar verebilir, sen en iyisi blowjob yap :D

0|0
    0|0
  • Doktora danismalisin onlar cocgn saglgni etkilemck zamanlari ve pozisyonlari soylerler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 5

• Normal doğumu kolaylaştırdığı için hamileyken cinsel ilişkiyi doktorlar tavsiye ediyor. Tabiki düşük riski yoksa. Bunuda siz anlarsınız. İlişki sonrası kanama olursa devam etmemelisiniz ve acilen doktor kontrolüne gitmelisiniz.

0|0
    0|0
    • arkadaşım peki ilişki esnasında içine boşamak zararlı olur mu anne için ya da bebek için

• analın zararlı olduğunu her yerde yazıyolar söylüyolar vs bence hiç yapmayın ama diğer türlü bilmiyorum :)

0|0
    0|1
  • Anala gerek yok normal olarakta seks yapılıyor tabi belirli dönemlerde ve belirli pozisyonlarda

0|0
    0|0
  • anal ilişki her halukarda sağlıksız zaten.. hamileliğin 7. ayına kadar vajinal ilişkide sakınca yoktur

1|0
    0|1
  • İlk bir bir bucuk ay iliski yasamadan tatmin et esini daha sonra sorun olmaz dikkatli oldugunuz surece son bir bucuk iki ay yine cok dikkat edin

1|0
    0|0
    • ilk bir buçuk ay ne oluyor acaba zararlı mı

• Dusuk riski bebegin ilk tutunma asamasi oldugu icin dikkat etmek gerekir

Yükleniyor... ;