Nişanlıma bakire olduğumu söyledim. Gerçeği anlatsam mı? Vallahi çok pişmanım.

Gizli Üye
Bundan 4-5 sene önce 17-18 yaşlarındayken işte. Cahillik ergenlik ne derseniz deyin biriyle birlikte olmuştum. Bakire olduğum halde hiç bir kanamam olmamıştı. Kimseye de söyleyemedim anlatamadım. Çok çok pişman oldum. Bazı arkadaşların sorularını cevaplarını okudum esnektir demişler. Olabilir mi? Bir de ben şimdi nişanlıyım ve nişanlım bana sordu utandım anlatamadım bakireyim tabi ki dedim. Düğüne az kaldı korkularım çok.. Acaba yine kanamam olmaz mı? Olmazsa doktora gitsek anlaşılır mı daha önce biriyle birlikte olduğum. Nişanlımı çok seviyorum böyle bi pişmanlığım olduğunu duyarsa benden uzaklaşacağına eminim aramız bozulacak. Her şey tepetaklak olacak anlatamam... gerdekte kanamam olur mu? Olmazsa doktorda anlaşılır mı daha önce biriyle birlikte olduğum? cevaplarınızı bekliyorum...
Nişanlıma bakire olduğumu söyledim. Gerçeği anlatsam mı? Vallahi çok pişmanım.