Ertesi gün hapı işe yarar mı?

Gizli Üye
merhaba millet. dün gece kız arkadaşımla ilişkiye girdim bakire değildi. ben içine boşalmadım. 6 kez yaptık yaklaşık 1 saat arayla, adet gününü yeni geçmişti, prezervatif kullanmadık. gel git esnasında boşalmasamda bir parça sperm aktı illaki. bu onu hamile bırakır mı ? eğer hamilelik riski varsa şu saatten sonra yapılacak birşey var mı ? doğum kontrol hapı kullanmaya başlasa bir etkisi olur mu ? Ertesi gün hapı işe yarar mı? cevaplarınızı acil bekliyorum
Güncellemeler
+1 yıl
norlevo denen bi hap aldm verdm. adet gununu kc gun gecti bilmiyorum. ama yeni gectigini soyledi. ayrica hapin ise yaradigini nasil anlayabiliriz ve ne zamana kadar beklemek lazm bilgisi olan? ayrica tesekkurler hepinize
Ertesi gün hapı işe yarar mı?