Prezervatif alerji yapmış olabilir mi?

ilk kez kullandı.benim naylona karşı falan alerjim var demişti doktor naylon çamasırlar giyme falan demişti.nası etki yapıyor bilmiyorum. şimdi o öyle yapınca benım hemen 5 dk içinde yüzüm kabardı kızardı kaşındı falan sonra boynum omuzlarım kasındı hep.seyimde bişi yoktu ama en son prezervatif varken sürtündü şeyime o zaman orasıda kızarıp kaşındı.

alerji midir? napcam ben ozaman neyle koruncaz =(((

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Latex alerjin varsa o yapabilir kızarıklık.Cildiye ile görüşmen lazım bunu.Hapla korunman mantıklı aslında jinekoloğa görünüp.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tatlım benim de latex'e alerjim var. Bu durumda en iyisi aylık iğne ya da günlük doğum kontrol hapı.

1|1
    0|0
    • kadınlarda bu alerjının belırtılerı ne oluyor? bende de varmıs yenı ogrendım ve kız arkadasımda da cozemeedıgımız bıkac problem var. acaba ondada mı var dıye soruyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Prezervatif naylon değildir.:/ Senin ki bim poşeti kullanmış.

1|1
    0|0
    • hahah :D ya o tür şeyler işte.acaba latexe de mi var diye neden böyle oldu

• Kamuoyu araştırması yaptırmak lazım bilemem.

• Artık çin işi balon muydu yoksa başka birşeymiydi bilemem ama sanırım sağlıksız birşey kullandınız.

0|0
    0|0
    • durex ti markası öyle adi bişide değil yani okeyden sonra en iyisi diye biliyorum

• prezervatifi cıkarıp . sürtündügü yerlere tekrar sürterek öperek falan panzehir falan . sonra cıkarıp . atacak falan :)))

1|0
    0|0
  • yüzünün kabarbasını anlayamadım şeyin de kaşıntı olması gerekir.

0|0
    0|0
  • alerjı normaldir,mesela ben bulaşık eldiveni giysem aynısı bendede oluyor,sana prezervatif yasak sakın taktırma ellerinde kabarcıklarda başlar,uzun sürerse boyun altında bile kızarıklık olur

0|0
    0|0
  • Spiral diye bişi var sanırım

0|0
    0|0
  • ilginç.. bütün vücuduna mı sürdü..

0|0
    0|0
  • korunma dışarı çekme ve takvim yoluyla yada spiral ile olabilir...

0|0
    0|0
  • Markayı değiştirsin.

0|0
    0|0
  • kaliteli ürün kullanmazsa öyle olur

0|0
    0|0
  • zevkten maraz doğmuş kedicik :(:(:( yazık adama yazık :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sen korunacaksın lateks alerjin varsa yapacak başka bir şey yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;