ARKADAŞLAR ÇOK UTANIYORUM. NE OLUR YARDIM EDİN?

Gizli Üye
Penisim 17.7 cm ve 6 cm kalınlığında. Bu bir hastalık mı bilmiyorum ama pantalon giydiğim zaman ereksiyon olunca çok canımı acıtıyor ben bile rahatsız oluyorum. Kız arkadaşımla öpüşmekten ileriye gidemedim utancımdan. Arkadaşlarımla konuştum hepsininki normal gibi ben söyledim inanmadılar gösterdim "oha doktora git sen hayvan" dediler.
Tıpta ayıp olmaz ama gerçekten çok utanıyorum. Bu normal bir durum mu? Benim gibi olan var mı? Kız arkadaşım benden korkup beni tersler mi? Bu bir hastalık mı? Bu soruları kendime sormaktan kafayı yiyeceğim artık.
ARKADAŞLAR ÇOK UTANIYORUM. NE OLUR YARDIM EDİN?