Kızlık zarı dikim operasyonu çok acıyor mu?

Gizli Üye
Hiç aranızda kızlık zarını diktiren var mı? Ya da bu konuda bilgisi olan var mı, çok acıyor mu? Her jinekolog yapar mı ve fiyat aralığı ne kadar?
Güncellemeler
+1 yıl
gerçeği yazmayacaktım ama erdyizm'in cevabına istinaden yazmak istedim.

Bi insanı ne yaşadığını bilip etmeden yargılamak çok kolay, ama bu size düşmez.

Çok merak ediyorsanız, bakire olup olmadığımdan emin değilim ama bakire değilsem ve hiçbir ilişki yaşamadığım halde bekaretimi kaybetmişsm gün gelir de evlenmeye karar verirsem hiçbir ilişki yaşamadığım halde bu durum sorun olmasn diye diktirmeyi düşünürsem diye sormuştum.

Bilgisi olanlardan cevap bekledim

neden emin olmadığımsa bende kalsın
Güncellemeler
+1 yıl
ben 22 yaşımdayım ve birçok kız gibi flörtlerim oldu, çok sevdiğim ve ciddi düşündüğüm birisiyle 17 yaşındayken ufak çaplı yakınlaşmalarımız da olmuştu fakat bu kişi benim rızam olmadan, biranda bana parmak attı ve ben regliydim, kızlığımın bozulup bozulmadığını anlayamadım ve bu durum bende bu yaşıma kadar hep yara olarak kaldı içimde, kimseye birşey diyemedim ve nasıl olsa bozulmuştur die düşünüp kimseyle birşey yaşamaya da kalkmadım. gün gelip evlenmeye kalkarsam bu durumu ben nasıl açıklarım
Güncellemeler
+1 yıl
herkes derin bir sessizliğe büründü bakıyorum da,

o namus bekçileri, bilip bilmeden beddua edenler, kendileri herşeyi yaşayıp benim olayımı zerre kadar bilmeden atıp tutanlar şimdi nerdeler?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar lütfen bukadar yüklenmişsiniz kıza,ben onaylamıyorum yaptığını ama şöyle bir durum var kadınları bu duruma erkekler getirdi,belki kandırdı belki aşık oldu yani erkekler dürüst ol demiş ama kaç kişi dürüst olsa bu kızla evlenir?dürüstlük malesef işe yaramıyor türk erkeğine,siz nekadar dürüstsünüz?kadınlar bakire olsun ama biz istediğimizle yatalm.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

bir arkadaşın yorumu ne kadar da doğru, bn sze ahlaki boyutunu sormadm, bni eleştirmeden kendinize bakın
Kızlık zarı dikim operasyonu çok acıyor mu?