Anüs bölgesinde kaşıntının sebebi nedir?

Gizli Üye
benim analda kasintim basladi. Kasiniyor kasiyorum ve yara oluyor. sonra sizliyor agri oluyor catlaklar oluyor gibi. Bunun sebebi ne olabilir.. Bir hafta once boyle oldum. Kabiz olmustum yara oldu ve biraz kanadi. Ama sonr aiyilesti simdi kasniyo ve yara oluyor. Resmen iskence ve rahatsiz edici bir durum? 1;;(;(;(;(;(;
Güncellemeler
+1 yıl
Affedersininiz Anüs demek istedigim panik oldum gercekten ne yazdigimiz bbile bilmiyorum
Anüs bölgesinde kaşıntının sebebi nedir?