+1 yıl

Küçükken yaptığım pis birşeyden suçluluk duyuyorum, sizde de var mı?

Maalesef bu pis şey cinsel yönden. Çok küçüktüm, aklım hiç birşeye yetmiyordu daha, yeni yeni ergenliğe girmiştim. Malum, dizilerden ve internetten gördüğümüz şeylerin nasıl his yarattırdığını öğrenmek istiyor insan. Ben de maalesef komşunun kızına bu cinsel meraktan dolayı elledim. Art niyetim yoktu, tamamen meraktandı. Sonradan bu yaptığımın çok kötü bir şey olduğunu anladım. Aradan seneler geçti ve şimdi 18 yaşındayım ancak bu bana takıntı yaptı. Ben de zaten cinsel takıntı vardı, OKB var bende, bir de bu eklenince suçluluk duyuyorum. Şimdi o kıza karşı hiç bir şey hissetmiyorum, küçükken meraktan dokundum, sadece bu kadar. Şimdi ise suçluluk duyuyorum. Ama bunun da beynimin bir oyunu olduğunun şüphesi içerisindeyim, dediğim gibi ben de takıntı hastalığı (OKB) var. Sizce ne dersiniz, yani çoğu kişinin böyle deneyimleri olmasına rağmen niye suçluluk çekiyoruz yıllar sonra? Not:12 yaşlarında oldu, aklım başıma erkenden geldi. Yaptığımın kötü bir şey olduğunu anlayıp, bir daha yapmayacağıma tövbe ettim.

2. Not:Küçükken (12) çok salakça düşüncelerdeydim, hatta bir keresinde (tövbe hâşâ) Allah'a karşı bile tuhaf düşüncedeydim. Şimdi ise elimden geldiğince bağlı kalmak istiyorum, tövbe ettim. Ama çok küçüktüm, neden şimdi suçluluk yaratıyor bende :( ?
Küçükken yaptığım pis birşeyden suçluluk duyuyorum, sizde de var mı?
3
4
Görüşünü yaz