Sevgilim korunmuyor?

merhaba arkdsla sevgilim kondom kullanmak istemiyor zaen 2 yildir boyle iliskiye giriyoruz. fakat biseyi merak ediyorum bosalmak istediginizde tutabiliyormusnz bunu 5 saniye falan? yoksa gelince akiyomu risknedir

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• erkeğe balı bazı hıyarlar tutamıyor ama deneyimli erkekler kontrol edebilir boşalma zamanını ergenler edemez çoğunlukla

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Boşalmadan hissedebiliyoruz bunu ama bu hamileliği önlemeye yetmez. Boşalmadan önce de az da olsa erkekten sperm gelir. Spermin minicik zerresi bile hamileliğe neden olabilir. Düşük bir ihtimal ama yine de var.

1|0
    0|0
    • ozaman her turlu tehklikeli... tesekkurler

• Maalesef öyle. En azından sen ilaç kullanmalısınç.

• Riskli

1|0
    0|0
  • Gaz maskesiyle gül mü koklanır?

1|1
    0|0
  • Tutariz

1|0
    0|0
  • risk kesinlikle vardır kondom en garanti ben sana söliyim sonra bir sakatlık olur kafan ağrır ona göre

0|0
    0|0
  • Erkek boşalacağı zamanı hisseder ve çekilir. tutamaz kontrol edemez

0|0
    0|0
    • iste cekilirken birakma ihtmali varmi?

• Ne zaman geleceğini hisseder normalde ama anlık bir duyguyla çekilmezse kontrol edemez bırakır

• Hamile kalincada aglar durursunuz

0|0
    0|0
  • iki yılda olmamış bundan sonrada olmaz

0|0
    0|0
  • ona gözlerine bakıp sorsana hamile kalınca seni bırakırmıymış :) bende korunmam çünkü herzaman sevdiğim kadının yanında olacağımdan eminimdir.

0|0
    0|0
  • Hamile kalincada aglar durursunuz

0|0
    0|0
  • Odaklandığım zaman boşalmadan bikaç sn önce çıkarabiliyorum ama sonuçta boşalmadan öncede istemsiz sıvı salgılıyorsun bu bile tehlike yani ne olacağı belli olmaz o yüzden korunmak gerekiyor

0|0
    0|0
  • Beb tutamıyom az kala o yüzden hamile kalcaktı zor çıkardım.

0|0
    0|0
    • her bosalmakesin hamilelik anlaina gelmezki ama

• 2 yıldır iyi sıkılmamış senden gerçi kondomsuz ilişkiye gireceği kız bulmuş kaçırırmı :)

1|0
    0|0
    • neden farklimi kondomsuz?

• anladim tsekkurler

• Umarım bu çocukla niyetin ciddidir kullanıp kullanıp ortada bırakanlar.

• Bizde ayni 4 yildir korunmuyoruz. Disari bosaliyorum

2|0
    0|0
    • peki bazen kendin tutamadigin oluyormu?

• haha iyms:D tsekuurler

• Teşekkürler :)

• O şekilde tehlikeli bazen tutulmuyor en fazla 2 saniye tutabiliyorum ben. Ama söyle bir sey var kontrol hapı var günlük o ilişkiden 24 saat sonra atilabiliyor yani öyle bir şey başına gelirse yandim deme :D

0|0
    0|0
    • yok gelmez umarim ama 2 saniyeden fazla olmuyormu? peki bosalirken hissediyomsunz yani az bisu gelse basta tutmaya calisrken kacirdgnzi analrmsnz?

• Hissediyorum tabiki :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok tehlikeli.. sakin korunmadan iliskiye girme bundan sonra ya.. bosalma oncesi gel git esnasinda bile penis ucundan minik sivi yani sperm gelebiliyo cok pisman olursun dikkat et

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;