Kızlık zarı muayenesine karısını veya sevgilisini doktora götüren var mıdır?

Gizli Üye
kızlık zarı muayenesine karısını veya sevgilisini doktora götüren var mıdır? cidden merak ettim cunku bence cok asagılayıcı bir durumdur, sonucta karsındaki sevgilin veya karın ve ona güvenmiyorsan zaten bu iliskide hep bir süphe olur. peki siz ne düsünüyorsunuz bu konu hakkında
Kızlık zarı muayenesine karısını veya sevgilisini doktora götüren var mıdır?