Az önce bir adam bana 15 cm bir penisin ideal olduğunu söyledi. p*rno filmlerde oval çekim hilesi kullanılıyormuş. sizce beni kandırdı mı?

Gizli Üye
Az önce bir adam bana 15 cm bir penisin ideal olduğunu söyledi. p*rno filmlerde oval çekim hilesi kullanılıyormuş. sizce beni kandırdı mı?
kandırmış
doğruyu söylemiş
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Az önce bir adam bana 15 cm bir penisin ideal olduğunu söyledi. p*rno filmlerde oval çekim hilesi kullanılıyormuş. sizce beni kandırdı mı?