Sevgilim 4 ayrı zamanda içime boşaldı. Hamile kalmaktan korkuyorum. yardımcı olur musunuz?

Gizli Üye
Evet soru gayet net sanırım. sadece yardımcı olabilecekler bilgisi olanlar cevap versin lütfen.
Güncellemeler
+1 yıl
ilk kez onunla birlikte oldum. bu bir şeyi değiştirir mi? kanama olmadı ama. esnek olma ihtimali var.
Güncellemeler
+1 yıl
Artik test yapsam dogru sonuc alir miyim? Bilgili olanlar yazsin lutfen. Guncelleme icin kusura bakmayın.
Sevgilim 4 ayrı zamanda içime boşaldı. Hamile kalmaktan korkuyorum. yardımcı olur musunuz?