Bekar Türk kızlarının yüzde kaçı bakire?

Gizli Üye
bunu özellikle kızlar daha iyi bilir.

genel olarak konusacak olursak.100 kızın kaçı bakiredir?

ben 3 kızla tanıstım son 4 yılda. iyi gidiyordu .heveslenmiştim evlenirim diye.hepside bir süre sonra bakire olmadıklarını söylediler.

daha önce sevgililer olduğunu ve cinsel ilişki yaşadıklarını.

bu kızlar üniversite mezunu normal türk ailesine mensup kızlar.

sanki evlenmeden önce sevgilisi olan tüm kızlar bakire değil diye düşünmeye başladım.

Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar ben bakire derken.herhangi bir cinsel deneyim yaşamamıstan bahsediyorum.mesela sevgilisi olmus ama masum öpücük hariç hiç birşey yasamamış.cinsel istekle sevişip elleşmemiş varmıdır diyorum?dindar kızlar hariç.
Güncellemeler
+1 yıl
bakirelerin yüzde kaçı hiç bir şekilde elletmemiş bari böyle sorayım..zar yerinde duran ama elletende bakire değil zaten..zarı yerinde duruyor sadece.
Güncellemeler
+1 yıl
ben bakire olmayan kızları o* gözüyle bakmıyorum.sadece evlenmek istemiyorum.çünkü benim hiç sevgilim olmadı.olsa bile el ele tutusup yanaktan öpme dısında birşey yasamam.

onların benden farklı bir sevgili anlayısşarının olmasını ve yasadıklarını kabullenemiyorum sadece.bende kendim gibi birini arıyorum.sevgilisi olmus olabilir ama elele tutusup cinsellik içermeyen masum öpücük dısındakileri kabul edemiyorum.
Bekar Türk kızlarının yüzde kaçı bakire?