Jinekolojiye gitsem bu gittiğimin kaydı aile hekimimize gider mi sağlık ocağına? öğrenmem gereken bişey var lütfen yardım edin? +1?

Gizli Üye
18 yaşından büyüğüm. Mantar enfeksiyonundan şüpheleniyorum. ailem kızlarda olmaz diye tutturdu. Ama bilmedikleri bişey var ben daha önce ilişkiye girdim. Devlet hastanesinde gidersem doktora sağlık ocağında aile hekimimize bilgi gider mi? ya da ailemin bir şekilde haberi olur mu? bir yerde okumuştm aile hekiminin herşeyden haberi oluyo diyodu da. Bide lütfen bana kızarcasına yorum yapmayın. ilişkiye sadece bir kişiyle girdim oda nişanlım. Ama ailem bilrse çok kötü olur
Jinekolojiye gitsem bu gittiğimin kaydı aile hekimimize gider mi sağlık ocağına? öğrenmem gereken bişey var lütfen yardım edin? +1?