Erkeklerde ne buluyorsunuz kızlar ?

Gizli Üye
Şimdi ben gay olmadığım için kız da olmadığım için empati kuramıyorm ama bana şu olay garip geliyor.

Kadınların ayakları daha kibar ve bakımlı bizimkiler toynak gibi. Kadınların bacakları pürüzsüz ve yumuşacık. Bizimkiler kıllı. Kadınların elleri daha kibar bizimkiler kaba. Kalça kısmı vs de öyle. Yani bir kadını sevmemek için neden yok ama bir kadın nasıl bir erkeği sever :). Bakıyorum çoğunun sevgilisi de kıllı göbekli falan :)
Erkeklerde ne buluyorsunuz kızlar ?