Kızlık zarı hakkında? :(?

4. Sinifa gidiyordum ne oldugunu bilmiyordum lanet olasi zarin ne ise yaradiginida bilmiyordum. Elimde kalemle oynarken az bisey vajinama sokmustum snra ittirmeden cikardim kan gelmedi ama canim yanmisti braz

Simdi 18 yasindayim gecen sene tahlil yapilacakti kadin dogum doktouna gittin vajinamdan kultur aldilar.

Korkum ise kizligimi bozmus olmam. Doktora ananemle gittim sizce kizligim bozulmus olsaydi soylerdi dimi? Sonucta bakti ve gordu yani

Off napcm ben :(

Güncellemeler:
Kizlik zarima kendim nasil bakabilirim?
Simdi anneme soyledim ne isin vardi kalemle o oyle kolay bozulmaz kan gelmemis zaten dedi.
Bende annee korkuyorum muayaneye gidelim dedim sacmalama bos yere kuruntu yapiyosun ded

0|0
513

En İyi Kız Görüşü

• bozulmaz kalemle parmakla öyle kolay bozulmaz çünkü zaten zar porlu bir yapıya sahiptir genelde adet kanı vs vajinadan rahatlıkla çıkabilir böylelikle. Bozulsa bile bunun ne önemi var ki? sevişip de kaybetsen o çok değerli şeyini bile bu seni eksiltmez. Hadi geçtim namusa bakış açını da yarın bir gün seviştiğinde kan gelmezse sen de sevgiline bu açıklamayı yapsan yeterli zaten. Seni seviyosa tanıyosa inanır üstünde durmaz bile ama yok ben illa kan görcem bana yalan yapıyosun moduna geçtiyse öyle bir adamı boşver gitsin.. nese işte bozulmamıştr o.
    aşağıdaa bir resim linki var; soldaki resim bozulmuş sağdaki dikilmiş tamir edilmiş yani bir nevi bozulmamış hali.
    https://www.renogynecology.com/images/ba_hymen.jpg

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Bozulmamış olabilir, doktorda ne diye söylesin, sen bakire değilsin ya da bakiresin diye, ilgilendirmez doktoru

0|0
    0|0
  • Emin değilsen gidip tekrar muayene olabilirsin. Bu tür durumlar hasta-doktor arasında gizlidir.

0|0
    0|0
    • Utaniyorum ama nasil soyleyebilirim

• Doğru söylemiş annen. Kızlık zarı tamam esnektir, yırtılmaya hazır haldedir falan ama bu bir kalemle değil. Zorlaman gerekir. Bence de kuruntu yapıyorsunuz zaten ama emin olmak isterseniz diye hastaneye gidin dedim. Veya dediği gibi kendiniz kontrol edin.

• Şu aşağıda bir arkadaş kızlık zarıyla alakalı bir güzel sallamış, yok 6-8 cm içeride, yok hilal şeklinde diye. Ben bunların eğitimini aldım da bir şey konuşuyorum burada. Bilip bilmeden yorum yapanlara da gıcık oluyorum zaten. Rahatlıkla ayna karşısında görebileceğin bir şey.

• bu kağıt veya bez gibi bişey değilki aynanın karşısında açıp bakasın. çoğunlukla hilal şeklinde bir incecik deri parçası diyelim ama bu deri parçası vajinanın 6-8 cm içinde yani hemen ağız kısmında değil. yaşın tutuyorsa bir kadın doğum uzmanına görün problemi anlat anca öye için rahatlar.

tabi bu arada kalemin orad işi neydi diyecem çocukluk işte herşey olur ve kan gelmediyse bozulmamıştır.

0|0
    0|0
    • Simdi anneme soyledim ne isin vardi kalemle o oyle kolay bozulmaz kan gelmemis zaten dedi.
      Bende annee korkuyorum muayaneye gidelim dedim sacmalama bos yere kuruntu yapiyosun dedi

• bence haklı bozulmamıştır. hem dediğim gibi deliği tamamen kapatmıyor çoğu kadında hilal ay şeklinde oluyor.

• Gerçekten dediğin gibiyse diktir.
    Ama cinsel ilişkiyse önce ruhunu diktirmen lazım

0|0
    0|0
  • Bişi olmaz

0|0
    0|1
  • kınağı geldi bu kızlık zarı sorularından. bir şey olmamıştır olmuşsada ii işte.

0|0
    0|0
  • kendin bakabilirsin

0|0
    0|0
  • hikaye sahene eline kalem kağıt al çok okuyan olur

0|0
    0|0
  • merak etme bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Diktirrisin sknti yok

0|0
    0|1
  • Hayır söylemeyebilirdi annenden dolayı.

0|0
    0|0
  • Sorun yok kalse gibi saglam maşşallah:-) :-) :-)

0|0
    0|0
    • Umarim oyledir

• Kendin bakmaya calışma 4_5 cm icerde nasıl görcen nasıl anlıcan.. tamam iste fazla kurcalama artık:-)

• kalemle oynarken nasıl oldu bozuldugunu sanmıyorm gercı

0|0
    0|1
    • Cocuk akli iste soktum ne blym

• Daha dokunrmuyun ya

• dokunmaktan bısı olmazda bısı sokma ıste

Kızlar Ne Diyor 4

• Bahsettiğiniz olayda kızlık zarınız bozulmamış gibi duruyor. Annenizin de dediğin gibi boşuna kuruntu yapıyorsunuz. Kendi kendine kızlık zarına bakabilmek tabii ki mümkündür. Fakat direkt olarak görebilmeniz imkansızdır. Ayna ile bakmak ve vücudu doğru konumda tutmak gerekir.

0|0
    0|0
  • sen haricen özel bir jinekoloğa git ve baktır.

0|0
    0|0
    • Ozel hastaneye gidecegim dimi?

• 18 yasindaym

• tamam o zaman sorun olmaz kafana cok takarsan git canım bısey olmaz ama dedıgım gibi öze doktor olsun

• biraz erken öğrenmişsin bazı şeyleri neden kültür testi yapıldı

0|0
    0|0
  • zorlamışsın ama bozulmamıştır. için rahat olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;