Vajinama az parmağımı soktuğumda pıtır pıtır et parçası hissediyorum öyle mi olur bilen girsin içeri?

Gizli Üye
Adam gibi yorum yazın vajinama parmağımı çok az soktuğumda zaten hepsini sokamıyorum neyse hemen deliğin etrafı pıtır pıtır et parçacıklarını hissediyorum parmağımı içine iyice sokamıyorum acıyo sanki gerçekten o et parçacıkları oluyor dimi? lütfen dalga geçmeyin sonuçta vajinamın içini göremiyorum elleyince hissediyom
Vajinama az parmağımı soktuğumda pıtır pıtır et parçası hissediyorum öyle mi olur bilen girsin içeri?