Bakireyim ve gebelik testi yaptırdım bu kaostan nasıl kurtulacağım? Boğuluyorum Allah rızası için yardım edin:(

Gizli Üye
söylediklerimle gayet ciddiyim lütfen benle dalga geçmeyin bakireyim hiç cinsel ilişki yaşamadım adet görmedim geçen ay

ve tuvaletten banyodan sperm bulaştı da hamile mi kaldım diye gittim gebelik testi yaptırdım özel bi yerde normalde emekli sandığına kayıtlıyım ama o yaptırığım özel hastanede özelden alın adımı dedim gene de nüfus cüzdanımı verdim tc nomu girdiler yani her neyse gebelik testi tabiki negatif çıktı ben de takıntı okb hastalığı var o yüzden hamile oldum mu diye takmıştım .. Neyse konuya gelelim şimdi devlet gebelik testlerini hep aile hekimlerine gönderiyormuş aile hekimimiz de akrabamız ama uzaktan sim

di o öğrenir de aileme söyler mi?ve de benim evlenme gibi bi durumum var evleneceğim çocuk da mantık evliliği görücü usulü gibi bişey olacak ona da bu durumu nasıl açıklarım ? Desem bi türlü demesem bi türlü desem deli diye almazlar demesem yanlış anlarlar gelsin kızlık zarı muayenesi mi ettireyim offf çok iğrenç boktan bi durumdayım millet 50 kişiyle yatıyo üstünden kalkıyo ama ben psikolojisi bozuk ve de iş beceremez kendini gösteremez ezik bi tipim bu durumun altından nasıl kalkacağım? Ben istemesem benim gebelik testi bilgilerim yarın birgün kayıtlarda evlenirken falan çıkar mı? Ya da aile hekimi akraba ya söyler mi? Cezası nedir durumun vs? Napmam lazım abiler ablallar akıllı ve mantıklı önerilerinizi bekliyorum önce Allaha sonra bu sitedeki sizlere çok güveniyorum nolur yardım edin
Güncellemeler:
+1 yıl
sıtede doktor ve ya aıle hekımı ya da arkadası aıle hekımı olan varsa bı sorabılır mı? Gebelık testı negatıf cıksa dahı aıle hekımıne gebelık testı yaptırdıgın gıdıyor mu dıye lutfen bılen varsa sorsun:(
+1 yıl
yumurtalık kıstı varmıs o yuzden adet olmamısım ayrıca ben boyle psıkoljısı bozuk bombok bı ınsanım sızce evlenmeyı hak edıyor muyum? Yazık o ınsanın hayatını da karartcam bence ben olmelıyım anneme babama kımseye yuk olmadan evlenmeye bıle hakkım yok nefes almaya da hakkım yok benım aglayarak yazıyorum bunları
+1 yıl
gebelık sonucunu ogrenmelerını beklemeden ben mı soylesem test yaptırdım dıye FAHISE mı DELI mı hangı DAMGAYı yemeyı tercıh edeyım? acıklamazsam FAHISE acıklarsam DELI sızce?hangısı daha az kotu?
Bakireyim ve gebelik testi yaptırdım bu kaostan nasıl kurtulacağım? Boğuluyorum Allah rızası için yardım edin:(
27
13
Görüşünü yaz