CİNSEL YAŞAM

Geciktirici krem ya da sprey kullanan var mı aranızda?

Ya nişanlımın erken boşalma problemi var ona sprey yada krem almayı düşünüyorum etkisi olur mu? Alan kullanan etkisini gören var mı? Geciktirici krem kullananların yorumlarını bekliyorum.
Güncellemeler:
kullananlar markasını yazarmısınız birde ortalama fiyatları ne kadardır

0|0
1772

En İyi Erkek Görüşleri

• Onlar tamamen para tuzağı tek etkisi peniste çok hafif uyuşukluk etkisi yapıp sürtünmeden alınan hazzı azaltmak. Ama erken boşalma sorununun asıl kaynağı beyindir. Psikolojik olarak kendisini kontrol edemeyen erkekler aşırı istek ve heyecanın etkisiyle çok kısa sürede boşalır. İlişkiye yeni başlayanlarda erken boşalma olağan bir durum, tecrübe kazandıkça ve heyecan azaldıkça boşalma süresi de uzar. Partnerinin durumuna göre ilişkiyi ayarlaman gerekiyor. Eğer eşin geç orgazm oluyorsa vajinal ilişkiye girmek için acele etmeyip ön sevişmeyi uzun tutacaksın. Onu ilişkiye girmeden önce yeterince uyarırsan vajinal ilişkiye girince 10 dakika içinde orgazma ulaşır zaten. Bunun için de en iyi yol ön sevişme sırasında vajinal ilişkinin hemen öncesinde kadına oral yapmaktır. Bu onları fazlasıyla tahrik edip zevk almalarını sağlıyor. Çoğu vajinal ilişkiye giremeden daha yalanırken orgazm oluyorlar :)

0|0
    0|0
    • Oral yapıncada erkeğin süreside kısalmaz mı? Ben masturbasyon yapınca kendimi bayağı kontrol edebiliyorum çok sıkıldım uzattım veya biraz daha diyip kendime yön veriyorum ama bu baska o başka

• Ben marka yada model önermekten çok bunu ona senin alman kısmı ile ilgilendim.. şu açıdan bakarsan bu nişanlın için moral bozucu olabilir.. yani sen bana yetmiyosun al bunu der gibi bişi anlaşılabilir. ha tabi aranızdaki ilişkiyi bilmiyorum belki bunu konuşmuşsunuzdur ve senin almana karar vermişsiniz falan.. ama böyle bişi yoksa bence almadan önce onunla konuş derim...

0|1
    0|0
    • konuştuk şakasına sprey alacam felan demiştim şimdi kendisi al diye tutturdu ben alamam falan dedim ama senin için gerekli al lütfen falan diyor birde erkekler kompleks yapar bu komplekste yapmıyor

• ya 1 saat onunla uğraşamam sıkılırım zaten almıycam o ayarlasın kendini dayansın biraz

• Eh keyif sizin zevk sizin hayat sizin :)

En İyi Kız Görüşleri

• Ben yapay urunler pek kullanma taraftari degilim bence masturbasyonda erken bosalmayi engellesin boylesi daha dogal olur diye dusunuyorum:)

0|0
    0|0
  • Canım geciktirici sprey almak istiyorsan orijinal bir ürün almanı tavsiye ederim. Eğer erkek arkadaşınız da veya eşinizde erken boşalma var ise his kaybına neden olmayan geciktirici spreyden doğum gününde hediye alın. :)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

• vücudunuza hakim olmaya çalışın kendinizi öyle alıştırın. kimyasallarla bu iş olmaz. mümkünse her şeyi doğal çözün. kimyasallar vücuda zarar verir.

ilişkide sadece kendinizi düşünüp orgazma hedeflenmek erken boşalmaya neden olur

partnerinizi düşünüp ona göre ayar yapın. onun tepkilerine göre orgazma yaklaşımını tespit ederek kendiniz ayarlayın

0|0
    0|0
  • odanızın herhangi bi yerine nişanlının görebileceği şekilde duvara ajdar fotografı yapıstır ilaç felan almana gerek kalmaz

1|2
    0|1
  • Hiç bir boka yaramaz geciktirici, azdırıcı, büyütücü vs. Senin yapman gereken kendine hakim. olmayı öğrenmek. Evlenince düzelir merak etme. Uzun zaman yapmayınca zaten o azgınlıkla fazla kendini tutamazsın. Evlenip düzene binince qmqn sabahlar olmasın, sen bir yapana kadar kadın 2 yapar. Yeterli nefes akışını kontrol et ve rahat davran

0|0
    0|0
  • Canım muhakkak faydası var ama daha çok ereksiyon süresini uzatır onlar... Erken boşalmayı önleyen birşey yok maalesef o biraz bünyeyle ilgili...

Nişanlının böyle bir sorunu olması umarım evliliğinize zarar vermez...

0|1
    0|0
  • Ben bir defa denedim ama sanki dişciye gidersinde dişine iğneyi vurduğun zaman hissetmezsin ya buda öyle bişe git git gel bişe hissetmiyosun tabi hep öyle değil 15 dk sonra büyü bozuluyo bu işten karlı çıkan partnerin tabi :)

0|0
    0|0
  • arkadaSlar bu bır saglık sorunudur ayıp ,saklı,gızlı bırsey degıldır dr ye gıdın.bende cok gec bosalıyorum yemın olsun 2 saatı buluyorum.korktum dr ye gıttım hıcbırseyın yok helal olsun yola devam dedı.

0|0
    0|0
    • ne sağlık sorunu ben dahada uzun sürsün diye kullandım hiçte sorunum yoktu

• ewet kullandım ...

1|7
    0|2
    • etkisi varmı

• teşekür ederim düşüncen için belkide almam benim için problem yok diyorum dinlemiyor

• Senin viga 45 lira olmuş

• Ben kullandim super birsey iki tarfta cok mutlu oluyor bunu gordum

0|2
    0|0
  • Yok öyle bir şey bazıları uzun sürer bazıları 2 dk da boşalır şansına artık nasıl denk gelir mesela bir gün önceden yaptınız eşin boşalmadı sonraki gün yaptın 5 dk sürmez dünden boşalamadığı için

0|0
    0|0
  • 1 şekilde kendisinin almasını sağla yada kondom sende alıyosan geciktiricili al. genede o ürünlerden pek medet umma. kremi sürdük 1 saat inmedi, yok öyle bi şey

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem çünkü penisteki hassasiyeti azaltarak yapıyor geciktirme işlemini ve kimyasal içeriyor bunu yapacağınıza nişanlınızla doktora gitmeyi deneyin

0|0
    0|1
  • 10 20 dk kadına yeter artar yeterkı erkek işinı ıyı yapsıın ben 4 dk kadını bosaltıyorum boyle oldumu 20 dk da 3 kes orgazm yasar kadın

0|0
    0|0
  • Kullanmadan 25 dakika yeterli bir sure sanirim. 24 cm penis ile fazla bile. ne dersin? ihtiyaç yok bence geciktiriciye.

0|0
    0|0
  • Dediğin şeyler geçici çözüm olur.Erken boşalma cinsel terapi ile tadavi edilebilir ancak.

0|1
    0|0
  • Delay 48000 geciktirici sprey tavsiye edebilirim. 3-4 yıldır kullanıyorum ve mevcut süreye artı olarak 15-20 dakika kadar daha geciktirme sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Vücutlarınızı tanıdıktan sonra her şey düzene girer merak etme.

0|0
    0|0
  • geciktirici kullancak partnerim olmadı ama eskortla çözülmez ztn erken boşalma varsa düzenli manita ya da sürekli çalışması lzm makinanın :)

0|0
    0|0
  • bence sakın alma öyle bişey onları alarak nişanlının gururunu da ayağının altına almışolursun benden sölemesi

0|0
    0|1
  • Biara bendede vardı o sorun ama tekniği kapınca olay düzeliyor.Artık istediğim kadar dayanabiliyorum.Hele prezervatifle saatlerce boşalmayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle tavsiye etmem, sağlık açısından sakıncalı ürünler. erken boşalma hastalık değil psikolojik bir durumdur.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 15

• 6 ay sonra düzenli cinsel yaşamla yoluna girer bence gerek yok

1|1
    0|0
    • bence gırmez

• bu cok dogru bır tespit katılıyorum

• hahaha çok güldüm ya birde sapığımız varmış burda kızları rahatsız etmeyelim lütfen

• bnce alma nsl vercen cocun eline onu küfür eder gibi :)

0|2
    0|1
    • kendisi al dedi birgün şakasına sana geciktirici sprey alıyım bari dedim o gün bu gündür al diye tutturdu hiç alınmıyor valla

• Bana sevgilim bunu verse gururuma yediremezdim.

• bna verse kafasnda kırardı ztn memnun edemiosam gt baskasyla yap beyfndi die postalrdım

• Canım sağlık açısından orijinal ürün almanı tavsiye ederim. Eşime aldığım bir yer var oradan bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kullanma çok nedenin yoksa
    Yan etkisini oku

0|0
    0|0
  • Zararli olabiliyor kullanmayin

0|0
    0|0
  • Kullanma mecbur degilsen diger ay cok kotu oluyoo

0|0
    0|0
  • bak canım sprey kullan en iyi ama spreyi sıktıktan sonra erkek arkadaşının penisin iyice silmen lazım 5 dk sonra filan sil derim

0|0
    0|0
  • Var var

0|0
    0|0
  • Boşalma geciktirici mi adet geciktirici mi

0|0
    0|0
  • o ne demek?

0|0
    0|0
  • sprey kullan o işe yarıyor

0|0
    0|0
  • gerek yok geciktiriciye 2. postadan sonra düzelir

0|0
    0|0
  • evet biz çok kullandık bu tür ürünler eşimde çok ciddi sorun var en sonunda aurex geciktirici krem diye bir ürün kullandık çok memnunuz 20-25 dakika sürüyor ilk seferde tavsiye ederim eczanelerde veya web sitelerinden alabilirsin

0|0
    0|0
  • ohhhhhhhhhhhhhhh :))))))))))))

0|1
    0|0
  • bi kere fuckbudym yapmıştı galiba bana söylemedi ama iki dk da boşalan adam 10-12 dk durdu içimde o.O sonra oral yaptım ki anamm bütün dudaklarım uyuştu :D o an biişi yaptığını anladım

0|1
    0|0
Yükleniyor...