Doğuştan geniş vajina olur mu?

Gizli Üye
Soru gayet açık arkadaşlar. Hiç cinsel ilişki yaşamamış kızın ilk yaşadığında kızlık zarı yırtıldıktan sonra vajinanın bol olması doğal mı? Yani doğuştan bol vajina olur mu?

Sevgilimle ilişkiye girdik zar yırtılırken çok zor oldu kan gelmedi ama zor girdi yani esnek veya ince olabilir kan gelmemesinin sebebi. bir saat sonra dayanamadık tekrar yaptık ben oral yaptım çok sulanmıştı ve çok rahat girdi darlık yoktu. Penisin kalınlığına göre de değişebilir ama her gören penisime kalın der ince değil yani. Saçmalamadan yapılan cevaplar için şimdiden teşekkürler
Doğuştan geniş vajina olur mu?