P*rno izlemek istemiyorum ama bırakamıyorum. Nasıl çözerim bu durumu?

Gizli Üye
p*rno izliyorum ve izlerken tuhaf oluyorum. Bırakmak istiyorum olmuyor. Boşaldıktan sonra bir daha yapmayacağım diyorum bir süre sonra kendimi tutamıyorum ve izliyorum. p*rno izlemek beni mutsuz ediyor ama bir yandan da izlemek hoş gibi bir şey. Kendimden utanıyorum artık. Kızların yüzüne bakınca çok utanıyorum. Beni p*rno izlememeye ikna edin. Küfür edin, aşağılayın. Yaptığım doğru gelmiyor ama kafamda bitiremedim bu yaptığım şeyi. Lütfen yardım edin.
Güncellemeler
+1 yıl
Yardım edin. Cevaplarınızı bekliyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Kızlar cevap verin. p*rno izleyen erkek şerefsiz midir?
P*rno izlemek istemiyorum ama bırakamıyorum. Nasıl çözerim bu durumu?