Peki bu erken boşalma mı?

sevgilim birlikte olduğumuzda ilkinde 1 dk falan, ikinci-üçüncüde 3-5 sonrasında da maksimum 8-10 dk. falan sürdürüyor.

ben hiç doyamıyorum çünkü çok kısa sürüyor.

orgazmmış boşalmaymış hiç haberim yok o tarz şeylerden.

hafif de bi abazalık seziyorum onda, zaten biz uzağız, o da sanırım hep mastürbasyon yapıyor...

sorunu var mı sizce? :(

kıyamam ben ona :(

Güncellemeler:
bir de 1 gunde 10-15 kere yapıyoruz :(

ama hepsinde hevesim kursagimda kaliyo:(
yasi da 26 ...

0|0
023

En İyi Erkek Görüşü

• Erken boşalmanın safhaları var.Birinci dereceden erken boşalma

orta ve ileri derecede erken boşalmadan sözedilebilinir.Partneriniz

olasılıkla ileri derecede erken boşalıyor.Seanslarla tedavi edildiğini

duymuştum.Psikolojik olsa gerek.Oto kontrolünü kullanmasını

öğrendiği ve tam boşalacağı an farklı şeyler düşünerek boşalmayı

geçiktirmeyi başardığı an ortadan kalkan bir durum.Ancak tedavi

süreci oldukça uzun.Bekar erkeklerde sık görülür.Özellikle muhafa

zakar toplum erkeklerinde karşılaşılan bir durum.Cinsel manada

vajinal birleşim hiç yaşamamış veya çok seyrek yaşayan sürekli

masturbasyon erkeklerin kabusu..Tedavisi mümkün.Geciktiricilerde

mevcut piyasada ancak hekim kontrolü şart!..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Boşalma refleksini kontrol edemiyor sanırım.1 dakikada boşalması erken boşalma.Een az 6 ay böyle devam ederse sorun olarak kabul edilir.Kadın orgazmı için 20 dakika gerekiyor en az.Bu dediğin süreler istem dışı boşaldığını gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Bayanın orgazm süresi erkeğin süresinden daha uzun,

Tespitlerimi söylüyorum :

1- Erkek arkadaşın fazla masturbasyon yapmış bu yüzden ilişkiye girer girmez ilk deneme hüsran ve 1 dakika içerisinde boşalıyor.

2- / 7,8 dakikalık bir sevişme yine bayan için doruk noktasına ulaşabilecek seviye değil,aslında ulaştırılabilir ama cok sert ve seri olmak gerekir ki demek ki bu da yok =)

3- Normal şartlarda kadının orgazm olması için minimum 15 , maksimum 40 dakikalık bir sex aralıgı olmalı ki buda zinde sağlıklı bir erkek gerektirir...

Sperm oranı nedir sevgilinin,eğer düşük miktarda sperm veriyorsa bilki fazla masturbasyon seksi bozar :)

0|0
    0|0
  • iliskiye girmeden hemen once pipinisi yapsin ve normal bir sekilde baslayin iliskiyee sonraaa ilk once testisleri operek basla ona sonra vajina icerisine girdigi zaman penis, penisin ucunu cok cikartmamaya dikkat et penisin sirt bolumune gidip getir vajinani sonra. Zaten hersey senin elinde olacaktir, baktin esin bosalma soz konusu bir elinle penisin basini SIk diger elinlede testislerle penisin birlestigi yeri biraz SIk sonra penisin orta sirt kismini op oksa sonraaa yine vajinaya almaya basla penisi sonra yine esine bak ve onu yatakta yalniz birakma psikolojisiyle bu durum boyle cozulecektir.. iyi gunler dilerim..

0|0
    0|0
  • günde 10 -15 kere yapmak ..Yalan gördüm de bu kadar görmedim :) :) :) 10 kereyi geç sperm yerine KAN geliyor sıkma kamil...Az yavaş salla 5 de yesin millet :)

0|0
    3|0
  • senden uzakmış, düzenli yapmadığınız sürece bu sorun olcaktır. Normalde sünnet derisinin görevi sürekli vajina hissi vererek , ilişkide nereye girdim ben moduna girmesini engellemek. Ama bizde sünnet derisi olmadığı için hop nerdeyim ben diyip pat gidiyoruz :D düzenli sex hayatınız olduğunda sorun olmaz, gitgide uzar boşalma süresi.

0|0
    0|0
  • bi günde 10-15 çocuk bu hızla çok yaşamaz 10-15 keredede boşalabiliyosa o çocuğu takdir ederim ama bu süratle 30 da nalları diker daha aza indirmeniz tavsiye ve bu olay profosyonellikle alakalı ne kadar çok kadınla boşalırsa zamanla yükseliyo ben kız yeter diyene kadar devam ediyom :d prof seviye :D

0|0
    0|0
  • 10-15 ve hiç orgazm olmuyomusun kesinlikle sorun var evet erken boşalma sorunu var koca adamın

0|0
    0|0
  • Erken boşalma kişi irwdesiyle alakalı ama günde 15 defa çok fazla abartı siz 1sene sonra kesin ayrılırsınız yada sex hayatınız biter herşey yerinde ve zamanında güzeldir haftada 1 defa en güzeli ve sağlıklısıdır

0|0
    0|0
  • iyi sürüyor ama senin doyman için onunla ön sevişme yapman gerek ilk o seni boşaltmalı sonra kendi boşalmalı

0|0
    0|0
  • zamanla atlatır diye düşünüyorum 18 yaşımda bende ilkinde 5 dk boşalıyordum

zamanla şimdi 10 dk rahat içerde kalıyorum 2 ise yarım saati geçiyor

0|0
    0|0
  • ilkinde erken boşalıyorsa sorun yok, ondan sonra13-14 dakikalara çıkıyorsanız sorun yok.

0|0
    0|0
  • bizim sokaktaki tesisatçıyı yollayımmı contasını değiştirsin

0|1
    0|0
  • erken boşalma doktora görünsün

0|0
    0|0
  • sorun onda.en kısa zamanda çözüm bul bulamıyosan çözüm önerisi için burdayım.

0|0
    0|0
    • ona soylemeye cekiniyorum uzulur diye. cunku o cok iyi oldugunu zannediyo

• oooy oyle deme ona kıyamam ben.

• ama gerçek bu.

• birlikte orgazm olamıyorsanız sorun var.

0|0
    0|0
  • çok kısa. tabiki erken boşalma.. ilk sefer en az 20 25 dk olmalı. 2. 3sefer 1saati bulamalı.

0|0
    0|0
  • hepsini toplasan sağlam bir etmiyo,erken

0|0
    0|0
  • erken boşalma bu.. caresı cok sitenın haydar dümenleri cok cevaplarlar tedavıyı sana

0|0
    0|0
  • bu ne ya 10-15 mi hahaha vana bozuk anlaşılan 2 kere olsun sağlam olsun

0|0
    0|0
  • 1 gunde 15 kez yapılr mı ohaa :s napionuz siz :S ınsan mısın !

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;