Arkadaşlar önemli bir konu içeriye gelin?

Gizli Üye
Arkadaşlar lütfen dalga geçicek olan varsa yazmasın ilginç bir durumla karşı karşıyayım
Şimdi ben geceleri sürekli mast isteği mi ne var bilmiyorum ama elim her gece hep vajinama gidiyo gece yarı uyanık bir halde oluyorum hatırlıyorum ne olduğunu sabah ama her gün istemsiz vajinama elimi götürüp oynuyorum gece ve bu adetliyken de oluyor. Lütfen dalga geçmeyin ne bu psikolojik mi bende mi sorun var yardım edin nasıl engel olucam :(
Güncellemeler
+1 yıl
Yorumunu esirgemeyen herkese teşekkür ederim beni için önemliydi
Arkadaşlar önemli bir konu içeriye gelin?