Titretişimli dış fırçasından klitorise bir şey olur mu?

ben bir kac defa titretisimli olan dis fircasinin firca tarafiyla masturbasyon yaptim ve bu sefer cok acidi bir gun gecti hala aciyor bisey olurmu acaba :/

1|0
736

En İyi Erkek Görüşü

• oha! zeki kızları severim :)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• Tüm titreşimli yapay penisler vajinayı ve klitorisi zedelemeyecek kauçuk vb türevi malzemelerden yapılmıştır. Elbette tırtıklı yapılıları da var ama yine malzemeden dolayı tahriş etmez. Hatta vibratör vb aletleri kullanırken başka biri tarafından uyarılmadığından, vajina tarafından salgılanan kayganlaştırıcı ve rahatlatıcı özelliği olan salgılamalar olmayacağından, ekstra bir kayganlaştırıcı kullanımı önerilir.
    Titreşim klitorisi orgazm açısından uyarabilir ama bu bölgedeki dokuların yumuşak olması ve sinir uçlarının diğer bölgelere göre daha hassas olmasından dolayı nitekim sert olan fırça vb aletlerin kullanımı tahriş edicidir. Bir doktora gitmende fayda var eğer tahriş geçmezse. Diğer bir taraftan oral ve vajinal bölgeler vücutta en çok bakterinin oluştuğu bölgelerdir. Ağız kısmı bakterileri vajinal bölgeye, vajinal bölgedeki bakteriler ise ağız içerisinde istenmeyen çok zararlı yaralara neden olabilir. Bence bir daha fırça kullanacağına, titreşimli top veya vibratör almanda fayda var.

0|0
    0|0
  • macundandır o, macunu degıstır bence:) agarttıgını bılıyordukda bagırttıgınıda ogrenmış olduk:)
    masaj aletını dusun derım ben..

1|1
    0|0
  • diş fırçası diş fırçalamak içindir , sen böyle birşeye ihtiyaç duyuyorsan titreşimli realistik dildo yaz arattır , işte yeni erkek arkadaşın ağzı yok dili yok sadece işini yapar.

0|1
    0|0
    • ailemle oturuyom

• ailenle bu iş zor saklama sorunun olur , o zaman bir tavsiye mini vibratör diye araştır cicili bicili bişeyler var küçük ve saklaması kolay hatta bu ne deseler bile anahtarlık dersin , fırça tarafı seni tahriş eder birşey olmaz kısa sürede düzelir hiçbirşey yapamazsan sap tarafını kullan ve su bazlı krem veya bebe yağı falan sür.

• bunda erkek yalnızken neden bunca kız yalnız

0|1
    0|0
  • Çok baskı yapmışsın sanırım.. Diş fırçasının fırça kısımları sert olanını bastırmışsındır o da tahriş etmiştir.. Geçer umarım.. Sana tavsiye, masaj aleti varsa onu yap :)

0|0
    0|0
  • Bidakine söylede benim max 3 titreşimli traş bıcanı veriyim

1|1
    0|0
  • dişlerini fırçalama birdaha o fırçayla :D

0|0
    0|0
  • xdxdxdxdx zeki kız seni sevdim bir şey olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Ciddimisin sen

0|0
    0|0
  • titreşimli cep telefonunu vajina dudakları arasına yerleştirip sonra o telefonu arayanı da duymuştum :)) normal şeyler bunlar, sen sadece tahriş etmişsin geçer yakında

0|0
    0|0
  • dişlerini de yıka tam olsun

0|0
    0|0
  • çok fazla dokundurmuş olmalısın. bir kaç güne kadar acısı tamamen geçer. tüylü kısmını sürmemelisin.

0|0
    0|0
  • OOlmaz bak koltuk alti roll on da olur

1|0
    0|0
  • çok bastırıp tahriş etsindir. bir iki gün ara ver alsana kendine bir oyuncak yara yaparsın sonra.

0|0
    0|0
  • al iste 18-24

0|1
    0|0
  • içine soktunmu

0|0
    0|0
  • allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • diş fırçası bu kardeşim. üstüne de dişlerini fırçalasaydın

0|0
    0|0
  • İstanbul da mısın?

0|0
    0|0
  • krem veya kayganlaştırıcı veya masaj jeli kullanırsan bir daha ki sefere tahriş etmemiş olursun...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 7

• iğrençlik yapmayın be. şu sitedekileri okudukça her şeyden iğrenecem galiba. diş fırçası kaldıydı bir zaten böö :(

1|0
    1|0
    • ne var ya dişlerimi fırçalamıyorum onla :(

• lahnet karı -.-

0|2
    1|0
  • İğrençsin :(

0|0
    1|0
  • cok bastırdın galıba tahrıs olmustur

0|0
    0|0