İlerde nemfoman olur muyum?

Gizli Üye
Arkadaşlar, ben bakireyim yani kimseyle hiçbir şekilde tensel temasım olmadı bugüne kadar, doğru dürüst sevgilim de olmadı çünkü hep zamanı var diye geçiştirdim.

Buna rağmen son bir yıldır bir sevgiye muhtaçlık değil de cinsel temasa muhtaçlık gibi birşey var bende. Bi kere her gördüğüm erkeğe (eğer çocuk veya yaşlı moruk değilse) evli bekar ayırt etmeksizin potansiyel partner gözüyle bakıyorum, sokakta gördüğüm erkeklerin yüzde 90i bana yakışıklı geliyor, ama acaba sevgilim olur mu gözüyle değil de "acaba bununla sevişmek nasıl olurdu" diye düşünüyorum, sonra başka birisini görüyorum "acaba bununla yatmak nasıl" falan diye düşünüyorum. Kısacası sevgi değil cinsellik düşünüyorum sürekli, neredeyse kendime bi harem kurayım biri gelsin biri gitsin diyeceğim :D

Sırf bu yüzden aslında gelecek adına korkuyorum, çünkü şimdi evlensem biliorum ki yüzde yüz kocamı aldatırım çünkü gözüm aç :D

Sızce ilerde nemfomanı olabilir mi bende?
İlerde nemfoman olur muyum?