İlişki sonrası rahimde acı ve çok açık pembe şeklinde kanama?

Merhaba arkadaşlar, erkek arkadaşımla ilişki sırasında çok canım yandı ve durdurdum. Daha sonra lavaboya girdim ve idrarımı yaparken canımın çok yandığını farkettim, 1 kaç saat sonra eve geldiğimde ise duşa girdim ve duş alırken kahverengiden pembeye dönermiş gibi çok açık bir renkte kan mı değilmi çözemedim birşey damladı, idrarımı yaptığımda rengi baya koyu, kötü birşey varmıdır?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• ılkmıydı? ılk degılse oncekılerde durum nasıldı

0|0
    0|0
    • bu ilkti, öncekilerde hiç böyle birşey yaşamamıştım.

• doktora gıdın, onlar bu gıbı seyler ıcın var, gecmiş olsun..

• Çok teşekkür ederim,

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• tatlım ilkmiş galiba o yüzdendir ve kızlık zarında bozulduğu için o gelende kandır...birazda sert s..miş elaman galiba o yüzden acı...

0|0
    0|0
    • ilkmiş derken diğer erkek arkadaşımdan sonra ilkti, çok sert olmadı arada bir hızlandı ama bilmiyorum hem canım yandı hem idrarimi yaparken zorlanıyorum, ilişkiden sonra heryerim yanmaya başladı sanki ateşim çıkmıştı, halsizleştim çok kötü oldum

• genelde ayın başında oluyorum yani 1-2 hafta var

• hımmm...o zaman baya sert s...mişsin...cnm ya da başka bir sorun var..

• kaçıncı ilişkindi?

0|0
    0|0
  • idrarını yaparken yanma olduğuna göre kızlık zarının yarasına idrar temas etmiş yara kapanıncaya kadar verme bir dahaki sefere tam anlamıyla orgasm olacağınına eminim

0|0
    0|0
    • yok düzelene kadar yapmayacağım zaten

• dedim ya işte

• Böyle bir olay olmadı uyduruk cümleler.

0|0
    0|0
  • Adam seni fena s*kmiş olay bu başka bişey yok.

0|0
    1|0
  • Bugün mü yaptı seni ilkmiydi?

0|0
    0|0
    • dün evet ilkti

• 4 mü ne, hatırlamıyorum acıdan birşey bilmiyorum

• 4 psta mı attı sna? diğerlernde zevk alrsn.

• ne zmandir yapiyorsunuz

0|0
    0|0
    • çok uzun bir zaman olmadı

• tercihin beni ilgilendirmez onun için sormadım.
      eğer pis bir yerde yapmışsanız enfenksiyon kapmış bile olabilirsin.
      bir doktora görün ve yapayın bu sorun gecene kadar
      geçmiş olsun

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Sizin gibi or..pular beter olsun insallah.

0|1
    2|1
    • terbiyeni takın, ilişkiye girip girmemem beni oruspu yapmaz, sizin gibi zihniyetler orspudr hep.

• Mal ya or.pu olmus bir de inkar ediyor senin gibilere terbiye takınmak doğru bile olmaz.

• Bana bak, adam akıllı konuş benim sorumun altında bu şekilde konuşma hakkına sahip değilsin sen, insanların ruhu, düşünceleri oruspu, önemli olan ruh bakireliğidir. Bunları sana öğretmeye kalkmıcam, kimsenin tercihleri yaptıkları seni ilgilendirmez. Umuyorum ki yaşadığım bir olay senin başından geçerde o zaman görürüm, kimseyi dinlemeden yargılama. Ben 15 yaşında öz dayımdan tecavüze uğradım. o yüzden senin oruspu demenle ben oruspu olmuyorum

Yükleniyor... ;