Adet olamıyorum. İlişkiye girmeyi bıraktıktan sonrada ara ara kan gelmeye başladı. Acaba neden?

96mnkbzl
Meraba arkadaşlar. Ben 2 aydır adet olamıyorum. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdiğimz için zannediyodum ama bırakalı bir hafta oldu. Adet olmamı bekliyoruz. Ve bu 4-5 gundur ama hergun akıntıyla birlikte kan geliyo. Sizce bu ne demek. Neyin belirtisi. Gebelik mi? Yoksa adet mi olacağım vücudum kendini mi hazırlıyo. Fikrinizi alabilir miyim?
Adet olamıyorum. İlişkiye girmeyi bıraktıktan sonrada ara ara kan gelmeye başladı. Acaba neden?