Kızlık zarı nedir? Ne işe yarar?

novalgine
Halk arasında kızlık zarının bekareti koruyan bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz. Peki kızlık zarı nedir,niçin vardır, ne işe yarar? Tıbbi,Fiziki ve Dini açıklaması nedir? Allah neden böyle bir şeyi yaratmıştır? Bilenler bilgilerini paylaşsın lütfen... (Sağlık konusuna mı yoksa cinsellik konusuna mı giriyor bilemedim.Ama konunun cinsellik tarafı ağı basacak gibi)
Güncellemeler
+1 yıl
2 ay önceki soru hortlamış. Ama verilen cevaplardan dolayhı bir güncelleme yapmak şart oldu. Arkadaşlar kızlık zarının nerede,şeklinin ne olduğunu biliyoruz hepimiz. Soru bu değil zaten. Soru şu neden ilk birleşmede yok olup gidecek bir şeyi Allah yaratmış. EVet mikroplar falan girmesin diye bir şeyker söyleniyor. Peki kızlık zarı bozulduktan sonra mikrop girmeyecek mi? Öte yandan olayın dini kısmı beni daha çok ilgilendiryor. Yani Allah kadınlara neden böyle bir şey vermiş. Her organın
Güncellemeler
+1 yıl
bir görevi var bunun görevi nedir?
Kızlık zarı nedir? Ne işe yarar?