Oral seks yapmak günah mıdır?

Gizli Üye
İnternetten araştırdım bir kaç yer değildir yazıyor bazı yerlerde günahdır yazıyor ben kime inanıcam.Hangisi doğrudur
Güncellemeler
+1 yıl
Oral İlişki

İslam dininde oral ilişki bekarlar için kesinlikle haram olup, evlilerde karı ile koca arasında helal olmakla beraber haram değildir. Yalnız şunu belirtmeliyiz ki; cinsel temas sırasında eşlerin örtüsüz, çıplak olmak ve cinsel organlara da bakmaktan sakındırıcı hadislerin var olmasından dolayı, ağız cinsel organ ilişkisi olan oral seksten sakınılmasını öğütlenir.
Oral seks yapmak günah mıdır?