Kızlık zarını tek başına nasıl patlatabilirim?

Gizli Üye
kızlık zarını tek başına nasıl delebilirim. hangi alet yardımcı olur. evde ne ile bunu gerçekleştirebilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
hemcinsim olan kızların yorumları kıskançlık kokuyor. arkadaşlar ben alınıp satılan bir mal olarak değerlendirmek istemiyorum kendimi. bunu övünecek bir şey yapmak istemiyorum. kızlık zarım kimseyi ilgilendirmez ben bunu bir erkil bozdurup onun egosunu kaldıracağıma kendi başıma yapmayı daha uygun görüyorum. özellikle kızlara çok üzüldüm. kızlık zarını o kadar abartıyorlar ki toplum baskısıyla. hemen aynı olmayan fikirli kızlara cephe alıyorlar. üzgünüm ben sizin gibi alınıp satılmak istemiyorum.
Kızlık zarını tek başına nasıl patlatabilirim?