Bugün bakireliğimi kaybettim geri nasıl düzeltebilirim ?

Gizli Üye
Bu gün erkek arkadaşımla yakınlaştık ve bakireliğimi kaybettim kendimi kirlenmiş his ediyorum nasıl düzeltebilirim ya da gerişarabilirim ? Bizim sınıftaki tüm kızlar bakire değil bende onlara uydum pişmanım masum his etmiyorum artık kendimi. Nasıl bakireliğimi geri kazanırım diktirmek falan gibi yöntemlerden ?
Güncellemeler
+1 yıl
Ben kızlıgımı diktirip hiç yaşnamamış farz etcem
Güncellemeler
+1 yıl
Kızlık zarımı diktirirm hiç yaşanmamış farz ederim kocamada ilk sensin derim oda inanır allahla benim aramda sizene ben böyle olsun istiyorum siteden baktım tüm kızlar böyle yapıyorlar hem onlara kızın
Güncellemeler
+1 yıl
şaka maka siz anlamıyorsunuzdan cidden kötü his ediyorum kendimi yaa sanki şu anda yaşamıyorum gibi daha önce yaşadım ya da yaşıycakmışım gibi bu analrı ama ben bu anlarda degilim yani kafam bir durgun bir gidip hafif bir sersemlik var üstümde diktircem ben tekrar eskisi gibi mutlu olmak için mutlu degilim çünkü böyle
Bugün bakireliğimi kaybettim geri nasıl düzeltebilirim ?