Geciktirici ürün kullanan var mı?

erken boşalma problemim var geciktirici ürün kullanan varmı gerçekten işe yarıyormu ? yararı zararı nedir bilenler yazarsa sevinirim

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Geciktiricilere karşıyım ayırca ilişkiye giridikten 6 ay sonra durum hala aynıysa erken boşalma vardır.

0|0
    0|0
    • arkadaşım problemim ciddi 1 dk. üstü ya oluyor ya olmuyor millet burda penisim küçük diye ağlıyor ama benimki büyükte ne oluyor ? bir kez ilişkiye giren bidaha girmiyor ! 6 ay sabırla beklicek bi kız arkadaş yok sanırım düzenli ilişkim oldugu zaman 5 dk ya kadar çıkabiliyor süre bende karşıyım ama ne yapabilirim ?

• düzenli ilşkin olduğunda 5 dk ya çıkıyorsan sorun ilk beraber oldugunda heyecandan tenleri tanımadığından kaynaklanıyordur sende sorun yok gibi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• urunler aslinda saglikli degiller. Psikolojik bir durum oncelikle, kafada olan bisey. Iliskiden once bosalsan biraz daha uzun surebilir. Mesela masturbasyonla kendini bosalt cinsel iliskiden once. Sonra daha uzun surer. Zamanla asiliniyor. Farkinda olman onemli. Bide profesyonel bir yardim alabilirsin bu konu icin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bekar erkeklerin çoğu birinci postada erken boşalır bunda bir anormallik yok eğer 2.ve 3.postalarda da erken geliyorsan o zaman sıkıntı vardır erken boşalmanın en büyük ilacı düzenli sex ve beynin rahat olmasıdır ayrıca ne demek benimle bır kere yatan kadın bir daha yatmıyor böyle saçmalık mı olur? Sen nasıl kadınlarla yatıyorsun ? Tek gecelik iliski yaşayan kadınlarla yatarsan elbette erken boşalırsın normal uzun süreli ilişkiler yaşayacağın anlayışlı kadınlarla takıl

0|0
    0|0
  • ben eskiden 1 kez sıktım dalganın kafasına sıkıyosun sözde geciiktiriyo işe yarıyo ama dalga uyuşuyo ayrıca manitanın mincosu yandı asitlimidir nedir yanma olmuş. zaten her hafta aynı kızı yapmaktan sıkıldığım için 2 saatte boşalıyom o zamanlar abazandık

0|0
    0|0
    • yıllar önce kullandım . haplar tıraş. ilkini geciktirmesi önemli. hatun lak lak ağzına alırken sen boşalmıyorsan hap başarılıdır. o durumda en iyisi başka şeyleri düşünmek. MESELA HAYDININ KÖPEĞİ NEDEN HIC HAREKET ETMEZDI BIR DUSUN?

• Erken boşalmamak insan in kendi iradesine bağlıdır geciktiriciler fayda etmiyor örnek ben pantnerimi kendim boşalmadan 2 kez boşaltıyorum

0|0
    0|1
  • anestol pomad

0|2
    0|0
Yükleniyor... ;