Hamilelikte cinsellik! Her gece eşime türlü yalanlar bulmaktan bıktım, yardımcı olun...

Gizli Üye
Selamlar

Eşim yaklaşık 2,5 aylık hamile ve bu ilk bebeğimiz olucak .

Eşim,sex konusunda hamilelikle birlikte çok istekli oldu , ben ise

eşimin hamileliğini duyduğumdan bu güne sex yapmak istemiyorum. çünki içinde bebeğimizin olduğunu ve duygusal olarak çöküyorum.

Eşimide üzmek istemiyorum her gece türlü yalanlar bulmaktan bıktım yardımcı olun..:(((
Hamilelikte cinsellik! Her gece eşime türlü yalanlar bulmaktan bıktım, yardımcı olun...