+1 yıl

Sünnet Derisi Restorasyonu Mümkün mü? Kaybedilenler geri gelir mi? Gittiği gün bitmiş midir?

Benimde içinde dahil olduğum çoğu kişinin geçmişten kalan pişmanlığı sünnet. Son zamanlarda yapılan işlemlerle artık kaybedilenlerin geri gelmesi ve bu işlemin izlerinin silinmesi oldukça mümkün duruyor. An itibariyle yurt dışındaki çeşitli ülkelerde yapılan işlemlerle sünnet derisinin tekrar kazanımı kanıtlanmış durumda. Sanırsam Türkiye de şu an pek revaçta değil , ya da kürtaj işlemi gibi gelenek görenekler nedeniyle pek göz önünde tutulmamaya çalışılıyor.

Hem ameliyatlı hem ameliyatsız işlemler mevcut

 Sünnet Derisi Restorasyonu Mümkün mü? Kaybedilenler geri gelir mi? Gittiği gün bitmiş midir?

Daha önceden paylaştığım bir bencede bu derinin yararlarını sıralamıştım.

Bu derinin geri kazanımı isterseniz ameliyatla isterseniz ameliyatsız işlemlerle sağlanabiliyor

Ameliyatsız olmasıyla benim de aklımı çelen en bilindik işlem doku genişletme işlemi. Ana hatlarıyla mitoz bölünmeyi esas alarak dokuları genişletmeyi amaçlayan bu işlemde, başarı sağlanan birçok birey mevcut. Ayrıca işlem sonunda herhangi bir yapay görünüm olmaması, oluşan dokunun tamamen aynı dokuyla aynı şekilde olması bir diğer husus.

Ameliyatla yapılan işlemlerden farklı olarak tek dezavantajı ise işlemden sonra, bireye bağlı olarak istenilen sonucun belirli bir süre içerisinde alınamaması.

Hatta ve hatta bu sürenin uzun bir süre zarfına yayılması söz konusu. Ama sonucun olumlu yönde olması bu süreyi unutturacak cinsten.

Sözün özü, benim de yaptırmayı düşündüğüm -ameliyatsız işlem tabii ki de- bu işlemin bir çok insanın kendi seçimi ve rızası olmadan fiziksel değişimine sebep olan bir geleneği geçmişe hatırlanmamak üzere geri yollamanın, bence ülkemizde veya diğer ülkelerde yavaş yavaşta olsa git gide tercih edilmeye başlanacaktır. Kızlar veya erkekler, sizin bu işlem hakkında ve bu derinin geri kazanımı hakkında düşünceleriniz neler ? Yaptırılmasına yaklaşımınız ne olur ?

Sünnet Derisi Restorasyonu Mümkün mü? Kaybedilenler geri gelir mi? Gittiği gün bitmiş midir?
0
3
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • entelman

    Üzerinden yıllar geçmiş. Geri dönüşü olmaz o işin.

  • Gizli Üye

    Ol deri penisle devamlı takılı duran araçla bir, bir buçuk yılda uzuyor

  • Gizli Üye

    Olm ne yapacan geri alıp?

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...