Erkekler Bekarete Neden Önem Veriyor?

Bakirelik

Şunu diyebilirim ki, erkekler 'ruhsal bekâret!' arayışından ziyade 'bedensel bekaret!' arayışı içindedir. Erkeklerin çoğu evlenecekleri kızda 'ruhsal bekareti' değil, 'bedensel bekareti' arıyor. Yani evleneceğimiz kızlarda bedensel bekareti, eline erkek eli değmemiş kızları arıyoruz. Tabi bu evleneceğimiz kızlar için geçerli, flört edilecek kızlarda ise özellikle bakire olmayanları isteyeceğimiz de bir gerçek. Erkeklerin başka türlü yollarla yaşanan ilşkilere değil özellikle bekarete bakarak kendilerini kandırdıklarını söylemek doğru olur.

Bekâretini muhafaza edip, her türlü işi yapan o tip kadınlar da erkekleri sözüm ona sakladıkları bekâretleriyle kandırırlar. Geçmişte yaşadıkları seks deneyimlerinin üzerini 'bekâret zarıyla!' örterler. Ondan sonra da masum kız rolüne bürünürler. Erkekler de bunu yutar. Kıza toz kondurmazlar.

Bekaretini kaybetmiş bir kızla evlenmek istemem!

Aslında bir de olaya bayanlar yönünden bakmak lazım. Bayanlar ilişki yaşadığı erkekle ilşki yaşayıp bekaretini kaybettikten sonra ayrılık yaşadıklarında 'beni kullanıp gitti' deyip psikolojik olarak etkilenir. Ben de şahsen bekaretini kaybetmiş bir kızla evlenmek istemem. Çünkü bir kızın 10. İlişki yaşadıgı kişi olmak istemem. Kesin olan bir şey varsa o da bayanların çogunun da bekaret konusunda erkekler kadar hassas oldugudur. Bu hassaslık erkeklerde ve kızlarda ister yetiştirilme tarzından, ister kültürden, isterde müslümanlıktan kaynaklansın bence cok güzel bir hassaslık.

Ülkemizde, Avrupa ülkelerinin yaşam tarzına ulaşmak için kızların bekaret konusu aşılması gereken zorunlu bir sorunmuş gibi gösterilmeye çalışılmakta! Televizyonlarda küçük çoçukların bile izlediği filmlerle bu yapılmaya çalışılıyor. Filmlerde, dizilerde, lise yaşındaki kızlar da dogal bir şey gibiymiş gibi erkeklerle yatıyorlar, hatta yattıkları erkekten ayrılıp eski sevgililerinin arkadaşıyla flört ediyorlar. Bu durum da Türk kültürüne ters ve bir ve çok insanın da tepkisini çeken bir durumdur.

Bekaret bazılarına göre modernlik olarak gösterilmeye çalışılıyor ama bana göre modernlik değil cehalettir. Daha önce dediğim gibi ben bakire olmayan bir kızla şahsen evlenmek istemem. Evliliğimin ilerki zamanlarında bu sorunun karşıma cıkacagını huzursuz mutsuz olacağımı bile bile böyle bir evlilik yapmak istemem. Tabi bundan da 'her bakire olmayan kızla evlenmem' demek istediğim anlaşılmasın. Benim kastettiğim bayanlar çıktığı erkeklerle yatan, bunu doğal bir şey gibi gören bayanlarla ilgili.

Bakire olmadığı için kendisiyle evlenmek istemeyen erkeklere, kızların söylediği şeylerde klasiktir aslında. Mesela 'ben seni sevdiğim, aşık olduğum için seninle evlenmek istiyorum' der kızlar. Diğer taraftanda bu kızlar yattığı kişilere de 'seni sevdiğim için seninle yattım, yoksa asla kabul etmezdim' derler.

Sonrada erkekler geri kafalı, dar kafalı, geri kalmış deniyor. Erkekler kızları kullanıp atıyor oluyor, erkeklere güvenmiyoruz diyorlar. Madem öyle siz de erkeklere kendinizi kullandırtmayın. Erkeklerle yatıp bekaretin önemli olmadıgını söylemeyin sizde kızlar olarak. Bana göre bekaret önemlidir ve bu ülkede her zaman önemli olacaktır.


5|12
85117

En İyi Kız Görüşü

 • Ben bu yazıyı ilk okuduğumda aydın ve modern bir yazı sandım. Meğer öyle değilmiş "bekaret modern değil" diye bir bölüm var bu yazıda. Evlere şenlik. "Bekaret modern değil"? Ne demek istedin şimdi? Yani Bu yazıdan anlaşılıyor ki, kadınlar mal, mal olarak alınır ve satılır. Evleninceye kadar bakire kalmayı daha çok içselleştirelim diye saçma izahlarda bulunmaya başlanıyor. En ilginci şu oldu "bekaretini kaybetmiş bir kadın evliliğinde aldatır" Lütfen biri bana bunu açıklasın allah aşkına. Neden aldatır? Ne olur da aldatır? Neden bakire evlenmemiş kadınlar bunu yapar? Bakire evlendikten sonra aldatmaz mı? Lütfen mantıklı bir açıklama yapın. Beni bakire olmayan kadınların aldattığına ikna edin. Farkındaysanız iyice saçma açıklamalar getiriliyor ortaya hani " neden bekaret"? Diye soran birine "aslında bilmiyorum, ailemizden öyle gördük, bize o tür kızların daha iyi olduğunu söylüyorlar, herhalde onlar daha iyi" dememek için. Çünkü bakire kalmanın neden önemli olduğunu kendileri de bilmiyor aslında. Sürekli bir açıklama arıyorlar bu saçma geleneği hala ayakta tutabilmek için. Bakire kadınlarla yatma fetişi var bence. Aslında cinsel sapkınlıktır bakire kadınlarla evlenmeyi istemek. Mühürü vurmak, Erkekliğin göstergesi. Bu kadar basit. Kadın maldır ya hani, ona ilk sahip olan kişi olmak ister erkekler işte. Kadınlar seks yapmaz, hisleri yokrur, onlar sikilir ve siktirir. Onlar sevişmez. Farkındaysanız, cinsellik sanki sadece erkeğe göre bir şey. Türk toplumu ataerkil toplum değil mi? Hah işte. İşin sırrı burada. Erkekler istedikleri gibi kadınları kullanıp atmak ister. Bakire olsun olmasın. Kızlar! bunları daha çok besleyin. Sizi sınıf sınıf ayırsınlar hatta vursunlar, öldürsünler sırf bir erkekle konuştunuz diye. Siz de size aslında değer vermeyen erkeklere yaranmak için bu tür yazılara destek verin. Sonra "akşam annemler beni dışarı bırakmıyor" diye ağlayın. Sorun yüzyıllardır kadınların erkeklere şirin görünmek için prim vermeleri.

  15|8
  0|1
  • en iyi cevap bu

  • zamanında onunla bununla yapmış bir kızı asla helalim diye almam boş boş felsefeler yapmayın

  • Ya ortalığı tozu dumana katma, siz çirkin yakışıklı zengin fakir ayrımı yaparken biz tüm kadınlara aynı değeri veriyoruz, evet diyen her kıza kapımız açık, tek ayrıştrıdığımız nokta da bekaret olsun sonra nasıl seçim yapıcaz? Tüm kızlar güzel çünkü?

En İyi Erkek Görüşü

 • İnsanın zihniyeti o*rospu olmasın herşeyden önce!

  Ben bakire isterim diyip, bakir olmayan bir adam bakire olmayanla gönül eğlendir baldan, bala kon iş evliliğe gelince "Ailem ne der / Çevrem ne der?" diye sığ düşüncelerle kendini kandır..! İşte bu gibi zihniyeti o*rospu olmus insanlara acıyorum kiz/erkek fark etmez!

  İnsan önce kendini bilecek kardeşim aslanlar gibi çıkıp söyleyecek/savunacak fikrini düşüncesini herkese karşı...

  Ben söylüyorum...
  Allah herşeyin en iyisini bilir ama ben BAKIRE BIR KIZI HAK ETMIYORUM!

  Bakire olanlara saygım var bu da onların tercihi diyorum ve asla rencide etmiyorum çünkü onlar benden daha değerli uçkuruna sahip çıkmış bakir bir erkeği hak ediyorlar!

  Ben bunu nasıl diyorsam bir kızda / kadında ilişki yaşadığı erkeğe dürüst olmalı ! Anal yaşasa dahi söylemeli ! Bırakın sizi, olduğunuz gibi kabul etsin gelen bu şekilde vicdanınız da rahat olur. !

  Sonuç olarak,
  Ben bacak arasindaki zar peşinde olan değil zihniyetteki zarın peşindeyim.. NOKTA!

  Sevgi, Saygı ve Selamlarımla
  ESMER!

  6|4
  0|0
  • bu düşünceyle yazılmış bir bence olmalıydı. düşünceniz çok yerinde tebrik ve teşekkür ederim.

  • Teşekkür ederim (nacizane görüşlerimdi) sevgili @alooov - Çok fazla zaman bulamıyorum siteye girmek için bence yazamadım uzun zamandır..

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 84

 • Bekarete dikkat eden erkege bisey demem ama kendisi her boku iyiyip yinede bakire arayan erkek asiri igrenc. Bide ihtiyac feln arkasina siginiyolar ya? Bakire ariyosan senda bakir olucaksin arkadasim.

  10|4
  0|0
 • Bakir olmayan erkeğin bakire kız isteme hakkı yoktur.sırf belli oluyor diye hic bir sey yapamaz mı kızlar gunahsa erkeklere de günah neyin çabası bu? Bakir olmayan vakire isteyemez.Hakkı yok bikere.

  9|0
  0|2
 • Erkeklerin bekarete önem vermesinin sebebi, bakir bir kızın başka erkekle birlikte olmamış olduğu vurgusudur. Aslında erkekler açısından da doğru bir olgu gibi görünmesine rağmen, her bakir olmayan kıza namussuz gözüylede bakmamak gerekir. Şimdi kızlar açısından ele alırsak konuyu, bana göre kendini bilen bir kızın namusunu koruması ve kendini evleneceği erkeğe saklaması gerekir. Her önüne gelenle veya hoşuna giden bir erkekle birlikte oluyorsa bu evlendiği zaman da eşini rahatlıkla aldatabilecek bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Bekaret kızlar açısından bu yüzden evleneceği erkeğe saklanması gerekir. Yalnız oldu kandırıldı, başına hiç istemediği halde kötü bir iş geldi ve bu yüzden bekaretini kaybeden bir kız için de bakir olmamasının kişilik kavramı açısından bir sorun teşkil edeceğini sanmam. Erkekler açısından konuyu ele alırsak her önüne gelen kızla birlikte olan erkek için bakir bir kızla evlenme istediği ne kadar saçmaysa, hiç bir kıza elini sürmemiş erkeğin bakir bir kızla evlenme isteği kadar da doğal bir şey olamaz. Herkes karakterine göre (kendisi nasılsa ve ne yapıyorsa) ona göre kendine bir eş seçmesi her iki taraf için de en uyumlu olandır. Toplumuzda bir laf vardır "Ne ekersen onu biçersin"...

  0|2
  2|1
  • Bakir olmak veya bakire olmak daha iyi bir insan olmak anlamına da gelmez. Bunu da unutmayalım...

 • Bence bunlar çok önemli olgular ve herkes hakettiğini almalı. Nasıl ki bakir bir erkeğe bakire olmayan bir kız yakışmazsa, bakire olmayan kıza da bakir bir erkeği yakıştırmıyorum. Moderniz biz bakireliğin önemi yok diyenler; siz dinsiz misiniz?
  Ki bir bayan olarak bir anlık hata ya da sevdim de yaptım diyenleri asla haklı bulmuyorum bizde sevdik köpek gibi aşık olduk ama elhamdulillah namusumuzu koruduk bu bir bahane değil! şahsi görüşüm tecavüz harici orospuluktur..

  5|3
  0|1
 • Senin için bekaret önemli ise sende bakir olacaksın herkes hakettiğini laigini alır umarım sende bakirsindir karına saklıyorsundur umarım...
  Bakirelige önem veririm esiminde BAKİR olmasını isterim.

  5|3
  0|0
 • Okuduğum en anlamlı benceydi
  Teşekkürler ! Realist insnaları her zaman takdir ederim !

  2|4
  3|1
 • Bakir erkekleri anlarımda diğerlerine ne oluyor

  3|3
  0|0
 • Kızların sevişip de kızlık zarını korumaları ve bununla masum kız rolüne bürünmeleri fikrine katılmıyorum. Masumiyetin bekaretle ilgisi yoktur.. Türk kültürüne ters olsa da sence doğal bir şey değil mi? Yani bunun doğal olmadığını söylemen mantıksız. Sen de zaten mutlu olmayacaksan kutsal bakireni aramaya devam etmelisin. Çünkü mutsuz olduktan sonra bir ilişki yaşamak anlamsız zaten :)

  2|1
  4|2
 • bi kere bir kadın bakire değil diye 10 erkekle yattığı anlamına gelmez.. bekaret tabi ki önemlidir ama bunu asıl mesele haline getirmek namusu bacak arası olarak algılamak cehalettir ve geri kafalılıktır! bence evlilikten daha önemli olan şey iki insan arasındaki sevgi ve güvendir. sırf parası için evlenen kadınlar örneğin evli olmalarına rağmen o*nun da en önde gidenleridir. o yüzden bu tür konuları bakireysen çok namuslusun temizsin değilsen o*sun demek her türlü yanlış bence

  0|0
  0|0
 • Yazına katılıyorum fakat şöyle bir şey var mesela ben küçükken bilmediğim halde mastürbasyon yapmıştım ama kan vs. Gelmedi ve şu yaşındayım kontrole gitmeye korkuyorum. Ya yırtıldıysa , ya diktirirsem ve eşime anlattığımda inanmazsa? İşin kötüsü ben bu yaşıma kadar kimseyle dahi çıkmadım. Bu da bir ihtimal, işte.

  1|1
  0|0
 • Bir zar parçası için 1 sayfa dolusu duygu ve düşüncelerin anlatımı,ego sorunudur... Erkeğin bilinçaltında kendi bakir olsun ya da olmasın,karısının ilki olma isteğidir kadının namus derdi için değil,eskiler benden daha iyi ise endişesi,çekememezliği,kıskançlığı ve korkusundan kaynaklı öz güven sorunudur! Penis boyundan,performansa kadar kıyas edilme ihtimali,riski bile bunu talep etmesi için Namus bahanesiyle çarpıtılır...

  1|0
  0|0
 • Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur.

  0|0
  0|0
 • kesinlikle sonuna kadar katılıyorum bekaret önemlidir.önüne gelenle yatan bi ınsanın sevgı ardına sıgınması basıtlıktır ınsanın kendıne saygısı olmalı!...

  0|0
  0|0
 • Zina edip sonrasında tövbe eden ve bir daha asla yapmayan kişi için bu geçerli değildir.

  0|0
  0|0
 • Harika yorum yapmışsınız. Tebrikler..

  0|0
  0|0
 • bu kişiden kişiye değişen göreceli bir konu. ve o yüzden hakkında kimse kimseyi geri kafalı ya da fazla modern diye yargılamasın. yalnız şöyle bişey var ki, sen önüne gelenle yatıcaksın-ki senin yattığında bir bayan ve oda illa ki birileriyle evlenicek- sonra da ben bakire bayan isterim diye ortalıklarda dolaşıcaks. o zaman sen de uçkurunu düşünmiyceksin arkadaşım. sende temiz olucaksın ki temiz birini isteyebilesin.

  o yüzden kim ne derse desin SADECE BAKİR Bİ ERKEK, BAKİRE Bİ BAYANI HAK EDEBİLİR.

  0|1
  0|0
 • kıyaslanmaktan korkan erkek herzaman bekarete önem verir.kısacası kendine güvenle alakalıdır.bunu o kadar çok erkek arkadaşımdan duydum ki düşününce evet mantıklı geliyor.hepsi de bakire olmayan ama her önüne gelenle değil aşık oldukları sevdikleri güvendikleri ve uzun ilişkiler yaşadıkları erkeklerle birlikte olmuş kızlarla evlendiler.birçoğunun evliliği yıllardır sürüyor çoluk çocuğa karıştılar.mutluluar.eşim dedikleri kadının kaç deneyimi olduğunu biliyorlar.

  0|0
  0|0
 • Gerçekten sana değer veren ve seni seven birisiyle bunu paylaşmak daha anlamlı heyy erkekler siz ne kadar bakiresiniz ki bir ton kişiyle her türlü haltı ye sonra da bekareti ara yok ya benim seks ihtiyacım senin gibi yok mu sanki erkelerin bencilliğine bak sen!

  2|0
  0|0
  • lise yıllarında yapardık onları belirli bir yaştan sonra ara veriyosun helalini arıyosun

 • Her haltı ye sonra bakire kız ara. Oldu şekerim. Şu konuda haklısın her haltı yiyip bir zarla kendini masum gösteren kadınlar var. Peki sorum; kız tecavüze uğramış. Ne b*k yicen? sen bakire değilsin mi diceksin. Ya da çok sevdi birini çok güvendi ona, yaptı o işi. Sonra adam gitti. Bir daha kimseye dokunamaz bile kız be. Sizin zaten anca beyniniz şeyinizde. O yüzden hiç bir halt düşünemiyosunz. Bi de çıkmış utanmadan bunları yazıyorsun. Sen bence git suriyede yaşa. zina yapanları taşlarsınız.

  1|0
  0|0
 • Gider orda burda yatmak icin kiz avina cikarsiniz, genelevlere gitmek icin can atarsiniz..Sonrada buraya gelip bakire olmayan 10 kisiyle yatmis kizla evlenmek istemem dersiniz. Zaten bakire olmayan kizlarda sizin gibilerle evlenmek icin can atmiyor merak etmeyin;)

  0|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  64

Erkekler Ne Diyor 116

 • yazdiklarina katilmiyorum!
  Çünkü cahil oldukları için,
  tamam dinimizde bakirle evlenmek helaldir ama
  Hani olur ya bakire kızın bakirini alırlar sonra da çöp gibi kullanıp atarlar ve yeniden bakire kızla evlenirler sırf erkek kızdan Cinsellik hakkında daha bilgili olsun diye nede saçma!

  Peki o bakireli alınan kızın suçu ne? sırf sevdiğini sevdi için namussuz mu oluyor bence hayır asıl namussuz olanlar kızlarla yataga yatıp kalkıp sonra bakire kız istemeleri!
  peki neden cinsellik yasadiklari ile evlenmiyorlar o halde?
  çünkü adam olmadıklarını gösteriyor..!

  herkes bakire ister ama birini seversen onu bile takmasın cünkü sonucta onu seviyorsun gecmişte yaşamış cinselliği kafaya takacaksan o zaman sevme ve evlenme..

  Peki o bakire olmayan kızların suçu ne? Sırf adamı sevdi diye ve onu sevdiği için Cinsellik yaşadı için hemen o damgası vuruyorsunuz ne güzel dünya bee nasil olsa kız bakire değil evlenmeye hakkı yok diyorsunuz nasil olsa başka bir erkeklerin cinsellik oyunca olmasını istiyorsunuz!

  Ben derim ki bakire olmayan biri ile evlenmek sevaptır bakire olmaması önemli değil önemli olan sizlere miras bırakmadık oda hayırlı bir evlat dır!
  üstelik elhamdülillah müslümaniz dersiniz üstelik din kardesinizi kücümsersiniz!
  ama ALLAH büyük diyorum fazla büyük konuşmayın çünkü ALLAH büyük konuşanı sevmez..!

  Bazı erkekler dicek ki ne saçmalıyorsun sen?
  Asıl saçmalayan sizsiniz ne demiş Peygamber S. A. V Efendimiz kadınlara iyi davranın çünkü onlar geleceğin annesidir..

  Kadin Kimdir?
  Kadin: Cennettir.
  Kadin: Annedir.
  Kadin: Sırdır.
  Kadin: Ailedir.
  Kadin: Kız Cocuğudur.
  Kadin: Zenginliktir.
  Kadin: İffetir.
  Kadin: Sığınılan Limandır.
  Kadin: PEYGAMBERİMİZİ DOĞURAN ANADİR..!

  7|2
  2|1
 • valla kanka ben bakir oldugum icin bakire isterim. bakirlik bakirelik bir sifat degil madalyadir "al esim ben sehvetimi arzumu yendim sabrettim sana sakladim kimse tenimin kokusunu duymadi" dercesine.. elbette yarim cay bardağı kanla namus olculmez fakat bu kanın ne kosullarda aktığı onem konusu duygusuzca alkol kafasindan sonra zirve icin verdiyse diyebilir mi "ben seks yaptim ama ruhum bakire" diye?

  8|4
  3|0
 • Kusura bakma da ben katılmıyorum yazına. Çünkü erkek her haltı yiyip sonra bakire kız istiyor bu da abes kaçar. Bende erkeğim ve her haltı yiyorum sende yiyorsun erkek olan herkes yiyor. Neden onca kızla yattıktan sonra el değmemiş gonca arıyosunuz? Ben şahsen bakire ya da bakireliğini kaybetmiş bir kız diye ayrırmam. Seviyorsam 100 köyün fahişesi olsun bana fark etmez. Benimle ve benden sonrası önemlidir.
  Bu yüzden lütfen bayanları bayan olduğu için sevin.

  27|3
  3|1
  • Sadece sizin gibi her çıktığı kıza vurma peşinde olanlar yok kardeş bu memlekette bakirim ve bakir bir kızla evlenmek isterim.

 • Hanı bız erkekler hep dıyoruz ya hatun dusurdum dıye. Aslında hatun felan dusurdugumuz yok. bı kız bısey ıstemese erkek yuz bulup kıza yaklasamaz. Bırde olaya bu acıdan bakın. Neden bız erkekler her kıza aynı muameleyı gerceklestıremıyoruz? Cunku kızdan kıza fark var. Bir kız senın yakınlasmanı ıstıyosa buna musade eder yoksa hayatta senle cınsel anlamda bısey yasamaz. Sunu artık ıyı bılın erkek "Hatun" dusurmez. hatun erkegı dusurur. Bu soyledıklerım sıze gerı kafalılık gıbı gelebılır ama ne yazık kı durum boyle

  Bı kısım cıkıp demıs kı sen her kızla yat sonra bakıre kız ara. Kımse kusura bakmasın el degmemıs bı kızın gunahına gırıp yolundan cıkarıp vebalını alamam. Ama kucaktan kucaga gezmıs bı kızada temız adam akıllı kızmıs gıbıde davranamam.

  Kızlara sunu da soyleyım sızde her erkege aynı gozle bakmayın. Her kız duzgun olmadıgı gıbı her erkekte aynı degıldır. Bunuda bılın...

  5|2
  2|0
 • toplum olarak o kadar geriyiz ki erkekler kadınları bir tüketim maddesi, sahip olunabilecek bir eşya ve ikinci ele düşebilecek bir araç olarak görüyor. bu ülkede boşuna her yıl yüzlerce kadın namus ve töre cinayetine gitmiyor. boşuna aile içi şiddet her 3 kadından 1inin hayatını karartmıyor boşuna çocuk gelinler yok ve 6 yaşında evlenebilir kızlar denebilecek kadar pedofili yaygın değil.

  bir kadın bedeni üzerinde hiç bir erkeğin, hiç kimsenin hiç bir hakkı yoktur ve kadının kendi bedeniyle ne yapmak istediği ona kalmıştır. yüzlerce yıl geri kalmış ataerkil toprumun ona dayattığı yasakları yaşamak zorunda falan değildir. kızlık zarının zedelenmiş olup olmamasını sorgulamak düpedüz kadına hakarettir.

  5|1
  0|0
 • Varsayımlarda bulunmak istiyorum;


  Düşünelim, siz aşık oldunuz bir erkek olarak. Şansınız yaver gitti kızda size aşık. Peki bu durumda oturup hala bekaret mi arayacaksınız? Bunu saçma buluyorum. Gel gelelim kızlar doğru diyor. Bakir olmayan birinin bakire birisini aramasını bende bir erkek olarak saçma buluyorum. Ve ekliyorum "kaşar olan beden değildir ruhtur, ruh" toplum olarak bunun farkına varabileceğimiz bir gün diliyorum...

  9|1
  2|1
 • İyi güzel söyledin. Ancak güzel arkadaşım. Bir insan önce kendisine soracak, ben ne kadar doğruyum? Yada doğrumu yapıyorum diye. Sen bakire kadın isteme hakkına sahip misin? Sen kendini kolladın, özel olan insana sakladın da, şimdi bakire kadın mı istiyorsun? Öyleyse; Eyvallah. Değilse; Burada kimse ahkam kesmesin! Herkes layığını bulur ve hak ettiğini alır! Unutmayın rüzgar eken fırtına biçer! Erkek şerefsiz olmasa, kız kullandırtacak olsa da kullanmaz kızı.Bir insan vicdan sahibi olacak önce

  4|0
  0|0
 • 25 yaşında olsam ve 18-20 yaşında biriyle çıkacak olsam bekarete önem verirdim..

  Ama 36 yaşındayım, ve 30 yaşına kadar ilişki yaşamamış bir kızda emin ol problem vardır.. Kimse din-iman-namus falan demesin.. Dini imanı olan da ilk çıkan kısmetiyle kör şaşı demeden evlenirdi.. Eğer sağlıklı olsaydı hormonları onu buna mecbur ederdi..

  O yüzden ben bakire falan istemiyorum arkadaş..
  Cinsel isteği yerinde olan, sağlıklı bir kadın istiyorum..

  3|2
  1|2
 • Türk insanına muhtemelen çok garip gelecek birşey söyleyeyim, ben evlendiğim kızın bakire olmasını istemem. Benim evlenmeyi düşündüğüm en uzun süre ilişkim süren sevgililerim yatakta beni en çok mutlu edenlerdi. Ben yatakta iyiysem o da iyi olsun, davul dengi dengine. Bakir bir erkeksen bakire kızla evlenmek istiyorsan sorun değil.

  Ki çoğu erkeğin bakire kız istemekteki sebebi de din filan değil burada eğri oturalım doğru konuşalım, yatakta önceki sevgilileriyle karşılaştırma yapar, eski sevgilisi kadar tatmin edemem diye...

  Ama yatakta p*rno yıldızı gibiysen ve karşındaki kız sadece dümdüz uzanıyorsa çok ciddi problem çıkıyor. Şu yaşımdan sonra "nasıl seks yapılır" konulu ders veremem ne sevgilime ne eşime...

  2|0
  2|3
 • ya bazı bilmeyen arkadaşlar bence cok cahilce yazılar yazmışlar öyle 1000 lira ver diktiririz olmuyor kardeşim neden dersen doktor olarak söylüyorum

  1- kızlık zarı 3 4 gün önce dikilmeli oda garanti değil garanti diyen yalan söyler her an yırtılabilir o doku değildir bir membrandır cahil cahil konuşmayın

  2 her zar dikilmez neden derseniz cok perfore olmuş zarar görmüş zar dikilirde coook risklidir

  3-kanamalı bir operasyondur eger erkek bu işten biraz anlıyorsa hemen anlar

  kumaş dikmiyorsunuz

  0|0
  0|0
 • Konu basit aslında ben bir bakir olarak bâkire birini isterim kızlarda bâkire olmadığı zaman Eşleri nin yüzüne nasıl bakarlar diye düşünürsekde zaten Allah ona göre bir Eş vermiştir bir hadis var ne kadar namuslu ve şerefli yaşarsan o kadar namuslu ve şerefli eşin olur ben bu Hadise uyarak dışarı da acık giyinmiş bir kızın orasına burasına bile bakmıyorum nokta

  5|0
  0|0
 • babasından öyle gördüğü için. şimdiki gençlerin çok yaşlı gibi konuştum ama şimdiki gençlerin hiçbiri geçmişine geleneklerine göreneklerine adetlerine bağlı değil. sırf o büyüklerinden öyle gördüğü için bakire bir kızla evlenmek istiyor. sorsan hiçbir şey ifade etmez onun için.

  bir diğer türk erkeği çeşidi de kendisinin yemediği b*k kalmamasına rağmen bakire kız isteyer.

  son olarak en masumları, bakire erkek ve bakire kız. ikisinin de karşılıklı olarak böyle bir şey isteme hakkı olduğunu düşünüyorum ben. isteyecekse bunlar öylesini istesin yani.

  2|0
  1|0
 • Bakireliğe namuslu olarak bakan aşağıda yorum yapan erkekler. Evleneceğiniz kızın o zarı diktirip diktermediğini nasıl bileceksiniz. Zar yoksa namussuz, zar dikilmişse namuslu dimi? Ne saçma düşünüyorsunuz. Bakire istiyorsan bakir kalacaksın bunun lamecimi yoktur. O zar namusun göstergesi olamaz. Bakire kız isteyen erkeklerde de bakirliğin bir göstergesi olsa keşke. Dilin kemiği yok istediğin gibi yalan söyle. Kapıda çarşaf bekleyen anneler ve o çarşafı gösteren damatlara allah akıl fikir versin

  0|0
  0|0
 • Hayatımı paylaşacağım aynı yastığa baş koyacağım beraber ağlayıp beraber güleceğim insanın bakire olmasını istemek kötü birşeymi? Bence normal

  2|5
  2|0
 • Bekaret anlayisi kadini erkegin gerisinde goren dusunce yapisindan geliyor. Nasil biz erkeklerin cinsel guduleri varsa kadinlarin da var. Evliyim ve esim benden once 5 erkekle iliskiye girmis. Bunlardan 2 tanesini gercekten sevmis, evlenmeyi dusunmus olmamis, diger 3'unu sadece beraber olmak icin olmus. Kendi bedeni, kendi karar vermis ve yapmis. Benden oncesi lgilendirmez beni. Yalan soyleyecegine evet yaptim cok da keyif aldim demesini tercih ederim.

  0|0
  0|0
 • Evleneceğim kızın bakire olmasını tabiki isterim ama evleneceğim kızın bakire olmasından daha önemlisi eğer sevgilim dediğim evlenmek istiyorum dediğim kızın (eğer bakire değilse) bunu bana evlenmeden önce söylemesi neden bekaretini kaybettiği konusunda açıklama yapması benim için çok daha önemlidir çünkü evlendikten sonra bazı şeylerin söylenmesi kandırmak anlamına gelir ve daha evlenmeden bu konuyu benimle paylaşmayan bir kıza güvenemeyeceğim için anında boşanırım

  0|0
  0|0
 • Erkeklerin bekaret konusuna onem vermelerinin 1tanesi kesinlikle bayanin bir onceki iliskisindeki erkekegin sergiledigi performans ile kiyaslama yapacagi konusudur.

  Arkadaslar kimse mukemmel degildir. Hayatin rutin islerine kendimizi kaptirdigimizda aksam yatak odasinda performansa yansidigini hepimiz hissederiz

  bunu en aza indirgemek icin ozellikle erkeklere sesleniyorum arkadaslar yaglanmaya kilo almamaya dikkat edin ozelliklede gobek bolgesindeki yaglanmalara spor yapin kanat ve sirt kaslari

  0|0
  0|0
 • Aslında önem falan vermiyor ama ibnelik olsun ya türk erkeği işte veriyormuş gibi yapıyor yoksa nefes alsın yeter. Kızın hayatı zerre kada umurlarında değil.
  +Sen bakire değilmisin? O zaman ben seninle evlenmem sen kaşarsın.
  -Peki sen bakir misin? Yok. O zaman neden kendin bir bokmuşun gibi konuşuyon.
  +Çünkü burası türkiye ben de türk erkeğiyim kızların ihtiyaçları benim için önemli değil.

  3|0
  0|0
  • Ben bakirim ve bakire kızla evlenmek istiyorum?

  • Kardeşim ben genelleme yaptım burada eyer hiç kimseyle birlikte olmadıysan. O zaman istemek hakkın ama 1 kerelik hata sonucu bakireliği elinden gidenler var. Hata yapmış ama harika insanlar. Kimsenin görüşüne karışılmaz ama bakireliği elinden gitmiş kızlar da insan.

 • Ne bekliyorsan ona göre davranmalı yaşamalısın, hak ettiğinden fazlasını isteyen şerefsizin önde gidenidir, kadınlara gelince neden ve nasıl kaybettiği konusu beni ilgilendirmez benim tek yorumum ona mutluluk dilemek olur, asla hakaret etmem hakkımda olamaz , ha güvenipte ilişki yaşadıysa ben burada giden bekarete değil evlenmeden önce ilişkiye girebilen karaktere bakarım.

  1|0
  1|0
 • Vallaha ben vermiyorum insan olsun normal bir kadın olsun yeter, cok problem degil benden once kiminle yasadıgı orspu bile olabilir problem yok. Muhim olan benim ne hissettigim.

  4|0
  3|2
 • Erkekler Devam
  96
Yükleniyor... ;