CİNSEL YAŞAM

OKEY

Vajinanızı Tanıyın

Mutlu Pazarlar Kızlar Soruyor'un kendini ve bedenini tanıyamayan kullanıcıları,

Vajinanızı Tanıyın

Bugün Kızlarımıza bilgi niteliğinde bir Bence ile buradayım. Vajinanız hakkında sizlere bir kaç detayı anlatacak ve bilgi vermeye çalışacağım. Cinsel içerikli Bencelerimi değer verip okuyan, benim anlatmak istediğim konuyu anlayabilen okuyucularıma teşekkür ediyorum.

Vajinanızı Tanıyın

Yumuşak Olun

İlk olarak vajinanızı garipsemeyin. Her organınız gibi onunda önemli bir işlevi olduğunu unutmayın. Vajina yapı itibarı ile kendini temizler. Bu duş alırken onu es geçin anlamına gelmiyor. Sabun ve ılık su ile ovalayabilirsiniz. Doğal kokusu kesinlikle kötü ve itici değildir. Bu yüzden çiçek kokulu esanslar, parfümler kullanmayın. Bu özellikle sevişme esnasında partnerinizin dikkatini negatif yönde çekebilir. Fakat vajinanızın kötü koktuğunu hissediyorsanız ilk olarak doktora gitmelisiniz. Bu basit bir şey de olabilir, kötü bir mantarda. Regl döneminizde sık sık hijyenik pedinizi, tamponunuzu ve iç çamaşırınızı değiştirin. Böylelikle sonradan oluşacak herhangi bir kokuyu da önlemiş olursunuz.

İç çamaşırları

Biliyorum biliyorum, bir çoğunuz seksi iç çamaşırları giymeyi, erkek arkadaşına güzel ve seksi görünmeyi istiyorsunuz. Fakat günümüzde bu tip iç çamaşırları doğal pamuklu değil de sentetik veya polyester malzemeden üretiliyor. Bu da cildinizin hava almasını engelleyerek sıcak ortam oluşturuyor. bu ortamı bakteri ve mantarlar çok seviyorlar. İlla ki ben seksi olacağım derseniz, pamuklu ve sevimli iç çamaşırları da sizlere çok yakışıyor. Ben Micky Mouse desenlilerine bayılıyorum misal.

Kegel'in gücü

Kegel Egzersizi'nden bahsediyorum. 1948 yılında Dr. Arnold Kegel tarafından geliştirilen bu egzersiz, rahim, mesane, ince bağırsak ve rektumu destekleyen pelvik kaslarınızı güçlendirir.Gebelik, doğum, fazla kilolar, karın ameliyatı sonrası gibi durumlarda sizin için çok faydalı olacak bu egzersizi, her yerde deneyebilir ve yapabilirsiniz. Buyrun aşağıda detaylı videosunu izleyin;

Vajinanızı sevin

Bazı kadınlar vajina şekillerini sevmezler, beğenmezler. Hatta nefret ederler. Kiminizin iç dudakları dışarıda ve sarkık olur. Kiminizin ki ise tam tersi. Bunun bir standartı yoktur. Asla bundan dolayı utanmayın. Kimileri bu tür doğal bir durumu utanç kaynağı olarak düşünür. İşin aslı öyle değildir. p*rno film yıldızı olan kadınların vajinası ile kendinizinkini kıyaslamayın. Vajina ameliyatı geçiriyor hepsi. Ve bir çok kadının vajinası sizinle aynı. Bundan emin olun. Özellikle bilin ki, hiç bir erkek bunu yadırgamaz. Aksine hoşlarına gider. Bir ayna ile vajinanızı inceleyebilir ve onu keşfedebilirsiniz. Bunu ne kadar sık yaparsanız, vajinanıza o kadar kolay bir şekilde alışabilir ve onu olduğu gibi kabul edebilirsiniz.

Vajinanızı Tanıyın

Mastürbasyon

Mastürbasyon.. Ah ah.. Bunu bir çoğunuz günah, yanlış, garip ya da utanılacak bir şey sanıyorsunuz. Mastürbasyon sağlıklı olan her bedenin yapması gereken bir zevk yöntemidir. Malzemeniz hayal gücünüz olduğu için asla sınırı yoktur. Bir önceki paragrafta vajinanızı inceliyordunuz. Devamı niteliğinde ayna hazır elinizdeyken mastürbasyon yapabilir ve kötü düşünceleri aklınızdan atabilirsiniz. Dokunmak ve keşfetmekten asla korkmayın. Haydi mastürbasyona.! :):

Özel yağlar

Vajina iç ve dış kısım sağlığı için iki yol mantıklı görünüyor. İç ve dış kısmı için şunları öneriyorum.Sağlığınız için öncelikle günde en az 3 litra su için. Bu hem vücudun su ihtiyacını karşılayacak, hem de idrar yolu ile zararlı bakterilerin dışarı atılmasını kolaylaştıracaktır. Ayrıca seks esnasında prezervatife destek amaçlı doğal yağlar ile bölgeyi kayganlaştırabilirsiniz. Kesinlikle zararlı yağları kullanmayın. Önerebileceğim en iyi yağ Hindistan cevizi yağıdır.

İyi bakteriler

Vajinanızda iyi bakteriler de var ve bunları korumanız gerekli. Bunun için basit diyetler ve yeme programları yapabilirsiniz. Olabildiğince taze meyve ve sebze tüketin. Ve şekerden uzak kalın. Bu tür gıdalar, prebiyotik ve probiyotik kültürler içermektedir.

Vajinanızı Tanıyın

Sağlıklı seksi tercih edin

Bedeninize,kendinize saygı duymayı öğrenin. Hepiniz aynı değilsiniz. Birden çok kişi ile birlikte olanlarınız vardır mutlaka. İlk olarak prezervatifi kesinlikle kullanın. Bu sağlıktan öte doğum kontrol amaçlı da olmalı. Tabi çocuk düşünmüyorsanız. :): Vajinanız doğal bir asidiktir ve spermler alkalin içerir.Ah Venüs ve Mars'ın insanları! Seksten ve tuvalete çıktıktan sonra vajinanızı yıkayabilirsiniz usulca. Bu Ph değerini korur ve o bölgeyi nemli tutar.

Doktoru unutmayın

Belirli aralıklarla jinekoloğunuzu ziyaret edin. İç ve dış muayene yaptırın. Sağlıklı bile olsanız bunu aksatmamaya özen gösterin. Kadınlar, sizler de erkekler gibi muhteşem canlılarsınız. Kendinizi her anlamda sevin ve mutlu yaşayın. :):

Vajinanızı Tanıyın

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Amacımız insanlara sahip olduklarını bir nebze olsun hatırlatmak. Başarabildiysem ne mutlu. Saygılar ve sevgiler.


14|4
2759
SinirliBiber KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

 • Sürekli erkeklerin vajinayla ilgili yazılar paylaşması ve kızların şaşkınlıkla teşekkürler sunması hiçbirini bilmiyor oluşu gerçekten hem üzücü hem şaşırtıcı.

  9|15
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • 14-18 yas gurubu kizlarin abilerinden daha yararli seyleri ogrenmeleri gerekir vajinayi değil .
  Masturbasyonu mesrulastirmani yadirgiyorum. Artik sanaldan cik biraz hayati ogren

  "Elle boşalan lânetlidir" hadisi şerifi kesin bir hüküm koyuyor, yasaklıyor. Ancak İslâm âlimleri bu hadisin, sahih hadis kitaplarına girecek kadar sağlam senetli olmadığı için, haram-helâl bağlamında delil olmayacağını savunurlar. Bazı Hanefî ve Hanbelî âlimleri eşi olmayan birinin, alışkanlık haline getirmemek şartıyla bu sıkıntısını giderebileceği görüşündedirler. Ancak bunu, zina tehlikesine düşmemek ve çok fazla zihni meşgul etmemek için açık bırakıları bir zaruret kapısı olarak görmek gerekir. Asıl olarak helâl değildir. Bunu hiçbir İslâm âlimi savunmamıştır. İki tercih arasında kalan bir müslüman zararı daha az olanını tercih etmelidir. Bu bir fıkıh kuralıdır. Eğer bir müslüman, zina yapabilecek kadar kendi kontrolünü kaybetmişse, daha hafif olan bu yolu tercih eder ve zina tehlikesinden kendisini kurtarır.
  İbn Âbidîn bu konuda şu tesbitleri yapar: "Keyfî olarak şehvetini gidermek için el ile menisini getirmek haramdır. Ancak şehveti kendisine galebe çalıp da karısı veya cariyesi bulunmazsa, şehvetini teskin için bunu yaptığında günahkâr olmayacağı umulur. Hatta Ebu'l-Leys şöyle demiştir: Böyle bir kimse zina edeceğinden korkarsa, el ile meni getirerek şehvetini teskin etmesi vacip olur"
  Başka bir yerde konuya şöyle yer verilir: "El ile meni indirme zinadan korunmak için yapılmışsa bu vacip olur. Çünkü daha hafiftir. Burada Fethu'l-Kadîr'in ifadesi şöyledir: "Şehveti galebe çalar da, onu teskin için yaparsa cezalanmaması umulur". Mi'râcu'd-Dirâye'de bu bilgilere şu ilâveler yapılmıştır. "Ahmed b. Hanbel'e ve Şafiî'nin eski görüşüne göre, bu konuda ruhsat vardır. Fakat yeni görüşünde haramdır. Erkeğin, menisini karısının veya ceriyesinin eli ile indirmesi caizdir". El ile meni indirmeye mekruh denilmesi tenzihen olmalıdır.

  6|7
  5|2
  • Ahmed b. Hanbel meniyi kan aldırmak gibi vücuttan dışarı atılması gereken bir fazlalık olarak görmüştür. Bu yüzden zinaya düşme korkusu ve evlenmeye gücü yetmeme hallerinde bunun caiz olduğunu söylemiştir (Yusuf el-Kardavî, el-Halâl ve'l-Harâm, el-Mektebetü'l-İslâmî, 1978, s. 166).
   Bu şartlar gözönünde bulundurulacak olursa, elle boşalmanın hükmünü herkes kendi vicdanında daha iyi verebilir. Ancak insan fıtratı bunu hoş karşılamaz; yaptıktan sonra pişmanlık duygusu gelen bir fiilin de kesin olarak helalliğine hiçbir müslüman inanamaz ve bu yolu çözüm olarak göremez. Haramlar bellidir, helâller bellidir. İkisi arasında şüpheli şeyler vardır. En güzeli bunlardan uzak durmaktır. Nitekim tıp otoriteleri de aşırı alışkanlık haline getirilen istimnânın ruhî ve fizyolojik zararlarını ortaya koymaktadırlar.

  • Hepsini Göster
  • İyi akşamlar.

  • Profil resmindeki sigara değil uyuşturucu biliyorsun değil mi bay müslüman?

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 26

 • O değilde ben bu konuda bizim vajinamızla ilgili yazı yazan kadın çok az gördüm. .. erkekler hem kendi hemde bizim üreme organlarımızla ilgili accayip bilgi sahibi vallaa tebrik ederim... Bizi bizden iyi biliyorsunuz...

  3|6
  4|4
 • Vajina diye adlandırdığımız organın bu kadar ortalığa serilmesi ve bir erkek tarafından anlatılması gerçekten hiç hoş değil bunu bazı insanlar ve özellikle kızlar o kadar rahat karşılayabilirler ama bu o kadar normal olmamalı.
  Vajinasını tanımayan Cahil kısıma da söylemek isterim ; doktorların hazırladığı , sunduğu uzmanların paylaştığı özel sitelerden öğrenebilirsiniz.

  28|28
  4|6
  • Doktor sunuyor normal oluyor. Biber anlatıyor ayıp mı? Neden? Benim ağzım ağzı değil mi?

  • Hepsini Göster
  • kesinlikle katılıyorum canım sana. @pink-hair

  • Pianistcim neden bu kadar şiiiayapıyosun ki kadınlar zaten gündelik hayatta her taraflarını sergiliyorlar, bunu yapan sizsiniz zaten, ayda yılda bir kere bir erkek, vücudlarını gözümüze seks malzemezi olarak sokmanıza rağmen bilgi vericek tarzda konu yapmış olay çıkarmışsın.) (senli konuştum genellemeydi kusura bakma).

 • çok kaliteli bir bence olmuş. seksist aşağılayıcı bir yavırdan ziyade bilgilendirici cinsel bir içerik olmuş ama sonunda yıkama kısmına gelince keike bu konuyu biraz açsaydın. vajinal duş denilen bir mevzu var ve çok zararlı. kadınlar cinsel ilişkiden sonra vajinal duş ile hamile kalmayacaklarını ya da temizleneceklerini düşünüyor ama inanılmaz zararlı.

  2|3
  7|5
 • Cok guzel bir bence olmus elinize saglik fakat sabun ile yikamak cok zararli. Doktorum sadece su yeterli sabun asla kullanmayin mantar yapar demisti.

  7|4
  1|0
 • Ben benceyi beğendim. Neden mi? Gayet doğru, gerçek ve içten bilgileri paylaşmışsınız.. bunları bilerek ya da bilmeyerek pek çok insan uyguluyor zaten.

  1|2
  0|0
  • Teşekkürler. Olaya cahilce yaklaşanlara cevap olsun yorumunuz. :):

  • Rica ederim.:) bir bayanın kendi vücudunu ve cinsel organını tanıması ve işlevinide öğrenmesinde, ve bir benceyle bunun çok normal bir şey olduğunun anlatılmasında tenkit edilecek birşey göremedim ben. Gayet düzgün ve özenli kelimelerle anlatılmış.

  • Haklısınız.

 • Her vajna sahiplerinin bilmesi gereken unsurlar ama malesef daha kendi vucuduna yabanci insan cok. Ben begendim benceni. Ayni konuyu maskulin halinede cevirirsen sevinirim

  4|5
  2|3
 • Güzel bir bence ama insanımızın anlayacağını sanmam.
  Saldırıcı nitelikte yorumlar gelmeye başlar.. Tabular.. Tabular..
  Bitmedi gitti..
  Emeğine sağlık.

  2|2
  5|6
  • Haklısın maalesef. Teşekkürler.

  • sizin tabu dediğiniz şey çoktan yıkıldı şimdi keşfedilmeyen diğer organlara yönelsek daha iyi olabilir emeğiniz için ayrıca teşekkürler bence diyen :)

 • l*n ben adet dönemi hakkında 2 cümle yazdım terbiyesiz dediler sana da desinler bana ne :D:D

  4|3
  0|1
 • beğenmedim ayrıca masturbasyonu zevk almak için yapmak günah, zinaya düşmemek için yapılır !!!

  9|14
  5|6
  • Birazdan yorumun kaldırılır kesin. . Ya birde ne üdüğü belirsiz birinden mi öğreneceğiz bunları yazarız int ögreneriniriz doktorlardan.. iğrenç bence birde bir erkeğin gayet açık şekilde bunları paylasmasi

  • Hepsini Göster
  • Sizi kalem bile almıyor ve engelliyorum.

  • Ancak engellerler gerçekler acı tabi

 • Resmen benden iyi biliyorsun 😄 peki vajinayı sabunla temizlemek yanlış ve zararlı mı?

  2|4
  7|4
 • çok yararlı bir bence.. sanırım bazı erkekler kadınları kadınlardan daha iyi tanıyor... :D

  6|5
  7|7
 • Bilgiler gayet yararlı, çok iyi olmuş ellerine sağlık!

  1|2
  4|2
 • faydalı bir paylaşım olmuş teşekkürler. Tabularınızı yıkın ve neye sahip olduğunuzun farkına varın

  4|2
  5|6
 • Sonradan monte edilen ve monte dildikten sonra sevin alisin ona gibi olmus :/

  0|1
  0|0
 • Ilk fotografi vajina sanmistim megersem fareymis dfhbsdkfjsk

  1|3
  0|0
 • :D vajinaya bakmak baktırmak günahmiş sakın bakmayin. Kocaniz baska kadınlarınki ile zevk alsin böyle daha sevap. Önemli olan öteki taraf...

  0|2
  5|2
 • Favoriler grubumun albüm kapağını görünce atladım direkt 😀

  0|2
  0|0
 • Seyimizide sizden ogrenicez artik 😂😂😂

  4|6
  0|0
 • En az 3 litre su demissin, kaynak?

  0|2
  0|0
 • hani yağ kullanın dedin ya. vazelin de olmaz mı?

  0|2
  0|0
 • Gercekten tsk ederim

  0|2
  4|7
 • önermelerle dolu bişey olmuş pek sevmedim

  2|5
  2|1
 • Çok bilmiş gibi yazmışsın ama olmamış

  1|4
  0|0
 • Degisik ve evet faydalida tuhafta

  0|3
  0|0
 • teşekkürler biber :)

  0|1
  1|2
 • fotoğraf enteresan :d

  0|2
  0|0

Erkekler Ne Diyor 58

 • kadınların ne zaman gebe kalabıleceklerını bılmedıklerı bır ortamda bıraz luks gıbı olmuş dogrusu.. bır erkegın onlara kendılerı hakkında fıkır vermesı cok buyuk utanc olsa gerek.. aslında analar ablalar ayıp gunah yerıne oturtup dızıne dosdogru herseyı anlatmalı kızda bunları duyunca bıyık altından gulmesı lazım ama ne yazıkkı hal boyle degıl.. sonra gelsın vajınusmuslar gıtsın tore cınayetlerı..

  4|1
  1|1
  • @keopsun_kahini onca seyden aklına bumu gırdı.. ayıpın gunahın ne oldugunu bılıyorsun ve su hıtaplamı gelıyorsun karsıma.. benımaklımın zekatı sana bır omur yeter slanım.. hadı bır sen ıkıle...

  • Hepsini Göster
  • tesekkurler.. bende artık sıkıldım bu zıhnıyetle konusmaktan basıyorum engelı... ne olursan gel dıyoruz dıye kendımızı sıkacakda degılız

  • Kesinlikle öyle.

 • Masturbasyon islam dinine tabi olanlar icin gunahtir. Peygamber efendimizin bununla alakali hadisinde eger maddi gucleri ve yas itibariyle belli bir yasta ise evlenin der eger maddi gucu elvermeyen kisiler icinse oruc tutmalarini onerir cunku oruc insani haz ve zevkleri bastirir. Masturbasyon yapmayin gunahdir eger islama tabi iseniz.. mezhepden mezhebe gore de bu durum icin uygun aciklamalari vardir yani yine hak yol masturbasyon degildir. Zaruri bir durum var ise bu yola basvurulabilir. Dikkatinize

  7|7
  2|3
  • @BBUĞRA 30-35 ne kadar evlenemiyorsun 30 diyelim 30 una kadar mast yyapma zina yapma bir bayanal konuşma ee ben bu penisi kesim atıyım sürekli kalkıp beni rahatsız edince ben allahın istediklerini tam anlamıyla yapıyım aa dur penisi kesmekte günah ee ne b*k yiiyim ben bunca sene söylediğniiz şey peygamber efendimizin zamanında geçerrlidir bugün ki dünyada 1 hafta mast yapma tecavüz edersin bir bayana

  • Kes o çükü at öyleyse yahu Buğra. İşe yaramıyorsa taşımaya ne gerek var ki? :):

  • Cok cahilce ve ukalaca konusuyorsunuz. Ahirzamandayiz evet ve mast yapmadigin takdirde ona gore mukafati daha yuksek olacaktir bilin. Mast yapmak allahin yasaklarindan once geliyorsa sizde.. ben zaten size karisamam imtihan dunyasindayiz zaten cehennem bosuna durmuyor.. eger gucunuz varsa evlenin.. evlenmek zina yapmakdan ve diger buyuk gunahlardan sizi koruyabilir diye soyleniyor. Eger size gunah hos geliyorsa size birsey diyemem.. bu mast erkek ve kizlar icinde gecerli yapmamalaek konusunda..

 • Adam vajinayı araştırdığı kadar kendi organını bilmiyordur 😊 aklımız fikrimiz belaltında

  9|12
  2|2
 • Yeter be üstad ne şeymiş ya :D yakında bizimki ile ilgili bence yaparsan şaşırmam :D

  4|4
  0|0
 • emeğine sağlık:)) bu yayını kızlardan çok erkekler okumuştur kesin:))) bana nedense hep kendi anatomik yapısını tanımayan hatunlar denk gelir. onlara kendilerini öğretirdim hep. belki bu yayın faydalı olurda kendilerini tanırlar

  2|1
  0|0
 • Bir erkeğin bunları kızlardan daha iyi bilmesi...
  Kızlar için yüz kızartıcı birşey olması gerek :D

  7|8
  1|0
 • Önceleri seni sapık zannediyordum dostum kusura bakma ama ilerleyen zamanlarda bir amaca hizmet ettiğini gördüm.. / artık itici gelmiyor bencelerin.. devamını dilerim. Eline sağlık bir destek de benden olsun... Vagina /Kegel Egzersizi'nin ayrıntılı anlatımı biraz ingilizce gerekli olsa da video dan ve vücut dilinden anlaşılıyor..

  Not: Bakireler için dışarıdan elle/parmak uclari ile vagina dudak arkasından sinire hafif bastırarak mesaj niteliğinde yapabilirsiniz...

  https://www.youtube.com/watch?t=422&v=v7Y6px6cIlw

  1|2
  0|0
 • Günah olmadığını nerden çıkardın? araştırıp yazmalısın günah mı değil mi diye.. kolay gelsin

  4|3
  1|0
 • Vay be bu kadarını benim diyen kız bile bilmiyordur :)

  3|3
  4|1
 • beybır gene süper bir yazı dostum :) erkekelr içind e yaz :) SSSSS

  0|0
  0|1
 • l*n biber sana ne kadar küfretsem az olum maustan elimi çektim pis heif senin yüzünden tez zamanda bu fotoyu unutmak istiyorum :D

  3|0
  0|0
 • Teoride öğrendim hayırsever biri varsa pratiktede öğretsin :d

  4|2
  2|1
 • bir de vajinanızın turşusunu kurmayın demeliydin :))

  2|2
  0|0
 • #TecrübeKonuşuyor. com ;) :D
  Emek var abi Emeğine sağlık ;)

  3|1
  0|0
 • harun abi gene yolundasın (:

  3|9
  0|0
 • seni pek sevmem ama bu benceni sevdim sende ne cevherler varmış! bunları paylaşman kızlar için iyi olmuş çoğu bilinçsizce yaşıyor ve korkularıyla.

  1|1
  1|0
 • tanıştığımıza çok memnun oldum :)
  hacı sırf başlığa şaşırdığım için baktım

  0|2
  0|0
 • ne zaman bir faydali yapmaya dusunuyon acaba bibercik

  1|3
  0|0
 • Sen olmasaydin biber bu kadinlar vajinalarini tanimalari zor du.. etkin büyuk bu konuda :D

  0|2
  0|0
 • Ohaaa biber o ilk resmi de neyin nesi hadi resmi koydun bari ilk resim yapmayaydın iyidi

  3|0
  0|0
 • Vajinasına iyi bakmayan sevmeyen kadın erkeğine hiç bakmaz sevmez

  1|1
  0|0
  • ayni sekilde penisine iyi bakmayan erkek te vajinasına sahip olacaği kadina bakamaz ve sevemez o halde. ;)

  • @jelijelibon çok haklısın maalesef 😞

 • Haydi mastürbasyona yazmışsın gaza geldim başlıycam abi. Şaka şaka:D

  1|1
  0|0
 • Bilmeyenler için faydalı bir bence, abi eline sağlık.

  0|1
  0|1
 • Vajinam varmış gibi hissettim mk :D

  8|6
  0|0
 • Ne vajinaymış mk 😆

  3|6
  1|1
 • Olm o prezervatifi nası öyle şişirme yeteneği var l*n onun :D vay anasını çok sevdim.

  0|1
  1|1
 • tanımak istemiyorum vajinamı

  5|4
  0|1
 • eline sağlık acıbiber seks azgınlığıdır bende ekleyim

  0|0
  0|0
 • abicim bılgın sınırları aşmış :D

  0|1
  2|1
 • Mause'da İllumunati mesajı var 😅😅

  3|1
  0|0
 • Erkeklerden görüşlere devam
  28
Yükleniyor...