Siyah noktalarım, sivilcelerim bitmiyor. Cildim ne olacak böyle?

Gizli Üye

ya millet cildim karma siyah noktalarım sivilcelerim bitmiyo temizliyorum tonik uyguluyorum serum nemlendirici güneş kremi falan filan ama cildim asla böyle ışıl ışıl olmuyo, elimi sürdüğümde güzel bisey hissetmiyorum tamam ünlülerinki gibi olmıycak ama bari biseye benzesin ya delircem valla hep kuru soluk duruyo her yerinde bi sorun var bizim köydeki ineklerin cildi bile daha güzel napicam nerden başlayıp ne kullanicam yardım edin ya

Siyah noktalarım, sivilcelerim bitmiyor. Cildim ne olacak böyle?