Cildi böyle olan var mı nasıl düzelir bu cildim 😔?

3 4 ay öncesine kadar bu şekilde değildi sonra böyle olmaya başladı herşeyi denedim ama geçmiyor ne sivilce nede izleri böyle olup düzelen var mı yardım edin bana çok mutsuzum Cildi böyle olan  var mı nasıl düzelir bu cildim 😔?Cildi böyle olan  var mı nasıl düzelir bu cildim 😔?

0|0
1017

En İyi Kız Görüşleri

• Ben de böyleydim, çok hızlı bir şekilde kurtuluyorum şu anda.
    Birincisi makyaj yapıyorsan kesmen gerek.
    Haftada 1-2 kere yumurta beyazı, aspirin, kabartma tozu ve limon suyu karışımı maskesi yapabilirsin.
    Her sabah ve her akşam yüzünü eczaneden veya aktardan aldığın bir sabunla yıka.
    Her sabah ve her akşam yıkadıktan sonra tonik olarak gülsuyu veya gülsuyu-sirke karışımını pamukla sürebilirsin.
    Anladığın gibi en önemlisi yüzünü temiz tutmak. Güneş kremi de kullansan iyi olur, güneş kremini sivilcesi olan olmayan herkesin kullanması gerekir ✩

0|0
    0|0
  • benim şu an böyle 😄 alerji olmuş tüylerini mi aldırdın bilmiyorum ben aldırınca oluyo kendi haline bırak dadece yüzünğ yıka temiz yut yüzünü istersen gece yatmadan önce sudocrem sürebilirsin, bebek kremidir kendisi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Geçmiş olsun üzme kendini bundan daha da kötü olabilirdi böyle düşün tamam mı 😊 bir doktora gitmende yarar var, pozitif olmanda da yarar var 😊

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

815
  • O yanak niye şiş duruyor suratın poğaça gibi kabarmış

1|1
    0|0
  • Sivilceler icin #zoretanin hapi var cok iyi geldigi söyleniyor deneyen arkadaslarim var
    Izler icin de sana #allscar jel tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Alerjik olmuş ola bilir... Ve sakın sivilcelere dokunma!

0|0
    0|0
  • Sivilce problemim hiç olmazdı ergenlikte şu an 20 yaşındayım ve 2 3 ay önce tam senin gibi oldu yüzüm.
    Kesinlikle yoğurt ve limon maskesini tavsiye ederim. Ayrıca yumurta akı maskesi de olabilir.
    Kimyasal cilt bakım malzemelerinden uzak dur. Aksine sivilceleri acılı hale getiriyorlar.

0|0
    0|0
  • Yüzünde pek bişey yok üzülme bence. Geçer bunlar. Ama alerjiye benziyor, dermatoloğa görün.

0|0
    0|0
  • canım benzer durum arkadaşımda vardı. kaç defa cildiyeye gitti ama sonuç alamadı. en son gittiği bir cildiyeci kan tahlili yaptırmış ve kanında iltihap olduğunu görmüştü. ilaç tedavisiyle düzeldi..

0|0
    0|0
  • Aleovera sür

0|0
    0|0
  • Kendine uygun bir ürüne ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • ergenmisin sen

0|0
    0|0
  • bendede oluyor sivilce gider ya

0|0
    0|0
  • Ergenlik bunlar geçer.

0|0
    0|0
  • Doktordan daha dogru ne soylebiliriz

0|0
    0|0
  • yağlı yemeyi bırak. mast ı da azalt cildini temiz tut. gerisi gelir

0|0
    0|0
  • düzelir

0|0
    0|0
  • Bence yaşama böyle insan içine çıkamazsın görüntü kirliliği seni git atla neyse şimdi atla gel saban geldi

0|0
    0|0
  • Elma sirkeli su ile sil bence

0|0
    0|0
  • Ergenlik ancak evlenince geçer dert etme hayatını yaşa

0|0
    0|0
  • Cildiye gitsen

0|0
    0|0
  • Bir cildiye doktoruna gitmekte fayda var gittinmi

0|0
    0|0
  • Ergenlikten

0|0
    0|0
  • aleo vera yağı dene. pahalı ama geçiriyor.

0|0
    0|0
  • Ciğerlerini muayene ettirdinmi

0|0
    1|0
  • Kaç yaşindasin?

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...