Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!

NIVEA

“Sivilceler nasıl geçer?” diye düşünüp duruyorsan buraya! 😕

Artık, yalnızca bir sivilce karşıtı cilt bakım ürünüyle mükemmel ve pürüzsüz görünen bir cilde kavuşabilirsin! 💙

Tek bir ürünle sivilcelere savaş açmanın 6 şahane yanını keşfet; görüşünü paylaş.

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’ın yanında olmayı unutma.

1. Sivilceye eğilimli ciltler için daha fazla özen şart! Tek bir ürünle cildin için gerekli tüm sivilce karşıtı bakımları yapabilmenin kolaylığını yaşayabilirsin.

Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
3 etkili bir sivilce karşıtı cilt bakım ürününü hayatına dahil etmenin tam sırası!

2. Sivilcelerden kurtulmak için cildi kirlerden arındırmak çok önemli! Her ihtiyaç duyduğunda günlük temizleme jeli olarak kullanabilirsin.

Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
Sivilce karşıtı cilt bakımın ilk adımı: Günlük cilt temizliği!

3. Daha pürüzsüz bir cilt için peeling olmazsa olmaz! Sivilce karşıtı cilt bakım ürünüyle istediğin an peeling uygulaması yapabilirsin.

Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
Daha pürüzsüz bir cilde kavuşmak için peeling gibisi yok!

4. “Hem sivilcelerden kurtulmak hem de cildimi şımartmak istiyorum.” diyorsan cilt bakım maskesi olarak da uygulayabilirsin.

Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
Cildinin maske ihtiyacını karşılamayı unutma!

5. Tüm bu sivilce karşıtı cilt bakım uygulamalarını sadece tek bir ürünle yaptığın için tasarruf edebilirsin.

Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
3 etkili bir sivilce karşıtıcı cilt bakım ürünü ile bütçeni rahatlatmaya hazır ol!

6. Seyahatleri de unutmamak gerek! Yanına sadece 3 farklı şekilde kullanılabilen tek bir sivilce karşıtı cilt bakım ürününü alarak seyahat çantanı hafifletebilirsin.

Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!

Pürüzsüz bir cilt için beyaz kil mucizesini denemeye var mısın? Sivilce karşıtı bakım için artık sadece bir ürün yeter!

3 farklı şekilde kullanılabilen Yeni NIVEA Sivilce Karşıtı 3'ü 1 Arada Beyaz Kil Maskesi ile sivilcelere savaş aç! 💙

Yeni NIVEA Sivilce Karşıtı 3'ü 1 Arada Beyaz Kil Maskesi sivilcelere neden olan etkenlerle savaşır, tıkanmış gözenekleri açar ve sıkılaştırır, cildi siyah noktalardan arındırır. Mükemmel ve pürüzsüz görünen bir cilt sağlar. Üstelik, 3'ü 1 arada ürün kullanımı sayesinde günlük temizleme jeli, peeling ya da maske olarak kullanabilirsin; hemen incele!

Sen Yeni NIVEA Sivilce Karşıtı 3'ü 1 Arada Beyaz Kil Maskesi’ni en çok hangi şekilde kullanmak istiyorsun? #SivilcelereSavasAc

Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
174
303
Görüşünü yaz
174Kız Görüşü
303Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • IceQueenn
  Vuhuuu bayıldığım Nivea Sivilce Karşıtı Beyaz Kil Maskesi gelmiş. 😍

  Geçen aldım ve bir süredir kullanıyorum. Oldukça faydasını gördüm. Nivea'nın diğer ürünlerinde olduğu gibi bu kil maskesi de beni yanıltmadı ve memnun etti.

  Ürün sivilcelerle savaşmak için formüle edilmiş. 3in1 arada aslında. Hem temizleyici, hem peeling ham de maske gibi kullanılabiliyor. Ben maske niyetine kullanıyorum. Cildimde sivilceye neden olabilecek tüm etkenlerle mücadele ediyor, gözenekleri temizliyor ve cildimde hijyen sağlıyor. Ayrıca VEGAN bir ürün. 😍

  Denemek isteyenlere duyurulur, ben çok memnun kaldım.Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

173303
 • haydilililili
  Bugüne kadar Nivea'nın birçok ürününü kullanmıştım. Yüz temizleme köpüğü, kremi, toniği... Nivea Sivilce Karşıtı Beyaz Kil Maskesi'ni de 2 haftadır kullanıyorum. 3ü1 arada ürünlere pek güvenmem o yüzden bu ürünü de tereddüt ederek aldım ama Nivea kalitesi için riske girmeye değerdi. Beni de zaten yanıltmadı.

  Öncelikle VEGAN olduğunun altını çizelim. 😍 Bir kere bu özelliğine herkes düşer. :)

  İkincisi ise gözeneklerimi derinlemesine temizlemesi oldu. Ürün sivilcelerle savaşmayı, gözene temizlemeyi vaat ediyor. Vaatlerini de fazlasıyla yerine getiriyor. Bazen temizleyici, bazen peeling, bazen de maske olarak kullanıyorum. Her seferinde elde ettiğim sonuçtan memnun kalıyorum.

  Özellikle yaz aylarında oldukça pratik bir ürün. Tatile giderken yanımda tek ürün bulundurmam, büyük rahatlık olacak.

  Ben kullandığımdan beri cildim oldukça pürüzsüz duruyor. Siz de deneyebilirsiniz. Sivilce problemi olanlara tavsiye ederim. :)Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
 • Coiffeur34
  Nivea bir çok cilt bakım rutinime ortak olmasıyla beraber harika işler çıkartmıştır. Gerek salonumdaki müşterilerim, gerek profesyonel uyguladığım cilt bakım müşterilerimin seanslarında çözüm ortağım olan Nivea beni hiç bir zaman utandırmadı. En yakın zaman da ise bu önerileri dikkate alıp tanışacağım, teşekkürler.✂️
 • CoffeeHeaven
  Ergenlik çağında çoğu olan bir anne olarak Nivea'ya teşekkür etmeye geldim. 😍 Ailece Nivea'nın tüm ürünlerini seviyoruz ama son zamanlarda favorimiz Nivea Sivilce Karşıtı Beyaz Kil Maskesi.Kil maskesi içeren her ürünü çok severim ve sivilcelere çok iyi geldiğini de biliyorum. Çocuklarım için aldım ve bir süredir kullanıyorlar. Kullandıklarından beri yüzlerinde yeni sivilce çıkmadı, mevcut olanlar ise söndü. Belli ki iz bile kalmayacak. Gözenekleri temizlemesi ve pürüzsüzleştirmesi de cabası... <3 3ü1 arada bir ürün olduğunu da belirteyim. Temizleyici, peeling veya maske olarak kullanılabiliyor. Ayrıca hayvan dostu, yani VEGAN bir ürün. :) 🥰

  Ben de dönemsel sivilcelerim olduğunda kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hem yetişkinlere hem de ergenlik döneminde olan gençlere tavsiye ederim. 😎Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
 • arkeologcu
  Merhaba. :)
  Nivea gelmiş hoş gelmiş. <3

  Benim kullandığım ilk bakım ürünü Nivea'ydı. Ergenliğimden beri memnun kaldığım bir marka. Sivilce konusunda bir ürün geliştirmeleri beni oldukça memnun etti. Özellikle son 1 yıldır stresten dolayı, sivilcelerle başım belada. Nivea Sivilce Karşıtı Beyaz Kil Maskesini de bu yüzden denemek istedim. Hem sivilce karşıtı olması hem de VEGAN olması gözümü boyadı.

  Oldukça da memnun kaldım. Mevcut sivilceleri söndürerek kısa sürede geçmesini sağlıyor. Sivilceye sebep olan etkenleri yok ediyor. Gözenekleri temizleyerek cildi pürüzsüzleştiriyor. 3ü1 arada bir ürün ama ben maske olarak kullanmayı tercih ediyorum. Siz temizleyici ya da peeling olarak da kullanabilirsiniz. <3Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
 • OjeliKadın
  İşte bu çok güzel! Kil maskesi araştırıyordum ben de. Bunu hemen alıp deneyeceğim. Umarım memnun kalırım 🌺
 • ÇıtırÇitos
  Selam. :)

  Ben yıllardır sivilce problemiyle uğraşıyor. Bir çok ürün denedim; memnun kaldıklarım da oldu, memnun kalmadıklarım da. Nivea Sivilce Karşıtı Beyaz Kil Maskesi de son zamanlarda kullanıp memnun kaldığım bir ürün oldu. 3ü1 arada olduğu için temizleyici, maske ve peeling olarak kullanıla biliyor. İçeriğinde kil maskesi olması harika çünkü kil maskesi hem sivilcelere karşı hem de gözenek temizleme konusunda oldukça etkili.

  Kullandığımdan beri cildim yeni sivilce çıkmıyor, gözeneklerim tertemiz ve cildim pürüzsüz. 😍

  Ayrıca ürün VEGAN. 😎

  Ben memnun kaldım, sizlere de öneririm. <3 Tek Bir Ürünle Sivilcelere Savaş Açmanın 6 Şahane Yanını Keşfet!
  • SadeceAyaz

   Fiyatı ne kadar gaineri kullanıyorum değiştirmek istiyorum

 • AllietheCat2002
  Nivea'nın güneş kremlerini bronzlaşmak için dışarı çıktığımda sıklıkla kullanıyorum. Güneş yanıklarından korumakla kalmıyor, ayrıca çok güzel bronzlaşmanızı tavsiye ediyor. Nivea markasının en sevdiğim özelliğiyse arkasındaki organizasyon olan Beiersdorf'un hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde deney yapmaması. Bu demek oluyor ki bu marka hayvanlara hiçbir zarar vermeden ürünlerini üretiyor. Cilt bakım ürünleri de oldukça başarılı duruyor, kesinlikle tavsiye ederim.
 • dido_
  Farklı markanın ürününü kullanmıştım sivilce yokken ertesi gün sivilce çıkıyor. Acaba tesadüf mü dedim bir süre sonra tekrar kullandım yine sivilce çıktı. Sonra niveanın 3/1 arada olan mavi tüpteki temizleme jelini aldim. Gerçek tenimle çok uyumlu oldu. İnanılmaz pürüssüz oluyor tenim her kullandigimda. En son yatmadan da niveanın nemlendirici kremini kullanıyorum. Ben çok memnunum denemeyenler mutlaka denemeli.
 • massalizm
  Nivea ürünleri kişisel bakım konusunda gerçekten aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Bu maskeyi daha önce hiç kullanmadım ama en yakın zamanda deneyeceğim, diğer ürünleriniz de de olduğu gibi bundan da son derece memnun kalacağıma eminim..
 • zuzzzu
  Cilt bakımıma özen gösteriyorum ama inatçı sivilcelerim bir türlü peşimi bırakmıyor. Ölü derilerden kurtulmak ve cildimi canlandırmak için Nivea'nın sivilce karşıtı 3'ü 1 arada beyaz kil maskesini mutlaka deneyeceğim. Seviyorum Nivea'yı. <3
 • sedefcnn
  Şu aralar sivilce derdim yine başladı denemediğim ürün ve yöntemde kalmadı. Nivea'nın temizleme suyu ve nemlendirici kremlerini kullanıyorum memnunum inşallah bundan da kalırım denemek istiyorum.
 • DoRisS
  Özellikle cildimi şımartarak geçirdiğim hafta sonlarımın vazgeçilmesi kesinlikle maskeler.🤩 Nivea'nın zaten birçok ürününü severek kullanıyorum. Sivilce karşıtı 3'ü 1 arada beyaz kil maskesini de dışarı çıkar çıkmaz alacağım. Hafta sonlarımın yeni favorisi olacak gibi duruyor. 🥰
 • DemetSaygılı
  Güzel bir ürün ama kullanmadan önce ve her zaman mümkün olduğu kadar yüzü temiz tutmak gerekiyor. Kir en çok sivilce yapan şey aslında.
 • SadeceBirUmut
  En güzel yanıda kalıcı etki göstermesi. Yani ciddi anlamda kullananları biluyorum. Cok sukur benim ihtuyaxım yok.
 • Hayalperest7898
  Aleovera bitkisi derim susarım. Hem organik kimyasal madde yok hem de bulunması kolay kendinnde yetistirebiliyorsun. 🌱
 • RubbieRolePlayy
  Hayatım boyunca ergenlik dahil hiçbir zaman sivilce sorunu yaşamadım, umarım bu ürüne ihtiyacım hiç olmaz.
 • FeryalGundogdu
  Sadece sivilce değil güneşten sonra Silverdin'le karıştırıp sürüyorum ve çok faydasını görüyorum.
 • assklatscher1457
  Nivea bir çok cilt bakım rutinime ortak olmasıyla beraber harika işler çıkartmıştır. Gerek salonumdaki müşterilerim, gerek profesyonel uyguladığım cilt bakım müşterilerimin seanslarında çözüm ortağım olan Nivea beni hiç bir zaman utandırmadı.
 • lavinia0001
  Çok iyi bir maske 3ü bir arada. Kullanmaya değer. Nivea ürünlerini çok severim.
 • MaysaSu
  Teşekkürler Bu bilgilendirme için. Nivea ürünlerini bende severek kullanıyorum 👍🏼
 • jaapoonnkızz
  Çok iyi ürüne benziyor. Zaten Niveanın bir çok ürününü kullanıyorum. Bunu da almayı düşünüyorum.
 • ankkizi
  Sivilcem yok ama siyah noktalar için kullanılabilir teşekkürler
 • EfeÜlkü
  Ben daha tek bir ürünün hemen sivilce geçirdiğini görmedim. Katkı sağlıyordur diyebilir miyiz
 • isocan007
  Bence 1. Daha mantıklı. Okudum umarım sivilcesi olanlar yardımcı olur sivilcem yok.
 • Dişitilki
  Şükürler olsun rahatsız edecek boyutta sivilcem yok. Tek tük bazen çıkar.
 • Kahvekraliçesiiii
  Tarçın maskesi çok iyi geliyor sivilceye hemen söndürüyor
 • Diomedea
  Faydalı bir ürüne benziyor yinede denemeden bilemeyiz
 • Sevnazz
  Sicilce problemim pek olmaz ama bu onerilere dikkat etcemm
 • ƘıȤıԼЄԼMƛ
  Hiç kullanmak nasip olmadı ama faydalı olduğunu okudum ve teşekkür ederim
 • alemmert
  Ergenlik zamanında ben de çok sivilce vardı o zamanlar annem bana kükürtlü sabun vermişti inanılmaz iyi gelmişti Bir de bu konuda Bildiğim tek şey var o da kesinlikle patlat mayacaksın el sürmeyecek sin bırak kendi kendine inecektir
 • FiratinSedasi
  Almanyada yasiyorum ve malesef burda bulabilecegimi sanmiyorum
 • Kuantum77
  Nivea kaliteli ürün yapıyor ya seviyom ama sadece nemlendirici kullnmıştım 😂😂
 • ebk_86
  Ben hic sivilce problemi yasamadim ama ürün iyi gorunuyor
 • nrkrmzzz
  Yüz temizleme köpüğünü düzenli kullanıyorum. Gayet güzel.
 • GevezeGenc
  Nivea müthiş bir ürün meyveli el kremlerini denemiştim
 • Furkiito
  Umarım işimize yarar, ürünün tanıtımı için de teşekkür ederim
 • spacescom
  bir dönem sivilce problemim için nivea kullanmıştım, çok memnundum
 • blackman3419
  Güzel bir paylaşım... Bilgiler için teşekkür ederim
 • 1AsilAşk
  Nivea güzel yıllar dır kullanırız.
  Teşekkür ediyorum
 • SosyoPsikopat
  istediğin kadar azalt yine çıkıcak hormonlar değiştiği sürece
 • ajdaozdemir
  harika👏 hemen bu sivilce maskesinden almalıyım inşallah memnun olurum 😊
 • maresal123
  Çok teşekkürler Nivea artık tek bir ürünle sivilcelere savaş açabiliyorum
 • SadeceAyaz
  Daha önce farklı ürünler kullandım yarın ilk işim alıp deneyeceğim
 • kkevsersen
  sivilce problemi olan biri olarak çok sevindim. çok teşekkürler Nivea!
 • Wolf-man
  Sivilce problemi olanlar için güzel yöntemler. Eline sağlık
 • Wlesya
  Harika bir ürünmüş denemek gerek bunu, teşekkürler.🌺
 • IAmarPresterAen
  Sivilceler benden oturma izni almadan yüzüme oturdular hemen onları dava edecem :d
 • tecrubebılgı
  Bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler. Sabuna devam.
 • TR-SoldieR
  Niveanin urunleri cok cok kali bakım için öneririm :)
 • nihalcengiz
  cildimi hep temiz tutarım... bence en önemlisi temiz bir yüz, sonra güneş kremi ve ara sıra kil maskesi
 • Kjkszpj5533
  Niveanın daha hiç bir ürününde kalitesizlilkle karşılaşmadım bu ürünüde deneyeceğim yaz geldi havalar sıcak ve terletiyor doğal olarakta sivilce atabiliyor kullanmaya değer
 • Bah_ar
  İhtiyacı olan için çok Güzel bir paylaşım olmuş
  Neyseki sivilcelerim yok benim 😊😊
 • nirhamm
  Ürünleriniz çok güzel ama pahalı ama çok sevdiğim en güzel ürün ❤️❤️❤️❤️
 • merveakkin
  Ben ne zaman doyasıya bakım yapsam temizlesem cildimi ertesi gün hiç olmadığı kadar sivilce çıkıyor yüzümde 😳 tenimin pisliği sevdiğini düşünmeye başlamadım değil 😅
 • saglkcı_43
  Karaciğerden kaynaklı olduğu için geçse bile tekrar çıkıyor 😂
 • Canım01
  Uzun zamandır böyle bir şey arıyordum. Umarım memnun kalırım 😊 Teşekkürler
 • Cerrone_
  bende tam tersi oluyor, yüze krem sürdüğümde hemen sivilceleniyor
 • biradetmehmet
  Sürülebilen ürünlerde yani krem türü her şeyde nivea yı tek geçerim
 • Rengarenk2000
  Sivilce karşıtı bu maskeyi kız kardeşim kullandı ve gayet memnun kaldı. Ergenlerin mutlaka kullanması gereken bir ürün
 • Asumaaan
  Aaaa bayıldım. Böyle bir üründen neden imdi haberim oldu. Migros vb. marketlerde satılıyorsa hemen alacağım. Kullanmadan bayıldım.
 • Daha Fazla (416)
YÜKLENİYOR...