Eltim bize tatile geldiğinden beri evde bir şey kokuyor diyor, ne demek istiyor olabilir?

FireandFire
Perdeleri kokluyor, ay bir şey kokuyor diye, yatağını topluyor ay bir şey kokuyor diyor, masa örtüsü seriyor bir şey kokuyor diyor! Her dediğinde arkasından kokluyorum, mis gibi deterjan kokuyor valla.
İnanın 'Eltilerin Savaşı'ndaki Gizem gibi oldum. Tazı gibi her yeri kokluyorum, kadın Sultan Abla gibi etmediğini bırakmıyor. Sizce gerçekten pis miyim, yoksa eltim eltilik mi yapıyordur?
Eltilerin Savaşı Filmi
Eltim bize tatile geldiğinden beri evde bir şey kokuyor diyor, ne demek istiyor olabilir?